Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek komolyabb belevalóbb srác?

Figyelt kérdés

Ha egy lány azt mondja hogy legyek kicsit komolyabb mert néha gyerekes vagyok akkor min változtassak?(Nem nekem mondta hanem az egyik barátnőjének.)

Mire figyeljek oda hogy érettebb komolyabb pasi lehessek?

A segítséget előre is köszönöm :)

17/F



2014. ápr. 2. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd idővel kinövöd. Ne hagyd, hogy valaki meg akarjon változtatni. :D
2014. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én is szeretnék változni nem csak mert Ő azt akarja hanem én magamnak is szeretnék változni
2014. ápr. 2. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
ne szivasd a tobbieket, ne neves ugy mint egy idetlen, tegy ugy, mintha erdekelne amit a masik lany mond es akkor tudsz majd vele komolyabban beszelni
2014. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek kérdezel hülyeségeket?

Nincs tanulni valód???

2014. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Cak azert mer ivancsi vagyk arra hogy masok mit modanak errol a temarol nem veletlenul irtam ki ide a krdést...
2014. ápr. 2. 20:59
 6/8 vakondegér ***** válasza:
100%
21 éves koromig olyan voltam mint egy állat. semmit nem vettem komolyan és mindenből viccet csináltam. A bnőm kibukott és elhagyott mert nem tudott velem lelkizni, nem számíthatott rám komoly dolgokban és így nem érezte magát jól a kapcsolatban. Szakított velem és megkomolyodtam. Igazából egy ilyen eset mint az enyém meg tud változtatni egy ilyen "vicces fiút". Magadtól nem érdemes erőlködni mert az agyad nem a komolyságra van ráállva. kell valami erős lökés hogy átváltson a buksid.
2014. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hat mi lanyok azt gondoljuk, hogy egy fiu akkor komoly, ha ferfias. tehat bokolj kicsit tobbet neki, engedd elore az ajtonal stb. ne feltekenykedj, es ha tudod jol, ha ideges, akkor ne kezdj el hulyeskednimeg cukkolni vele.xd remelem segitettem
2014. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nightek válasza:
De ne ess át a ló túloldalára, mert a túl karó tnyelt, túl udvarias, túl figyelmes se bejövős, laza friendzone lesz a vége. Arany középutat lődd be.
2014. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!