UkulukumixD kérdése:

Kezdek megőrűlni?

Figyelt kérdés
Mostanában egész nap tanulok, nem nagyon járok el valahova. Érzem, hogy mindig nagyon kifárad az agyam. Ideges vagyok, ordítok, magamban beszélek hülyeségeket.Na meg tanulás, versenyek( matek stb.) után néha erős fejfájás kínoz, hangokra, fényre erősödő. Stresszes vagyok, ha valaki akármit jobban tud nálam ideges leszek. Van valami bajom? 13/F

2015. febr. 16. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem veszel vissza idegbeteg leszel, meg fognak utálni, nem éri meg ennyit tanulni.
2015. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok menő, de vannak barátaim.
2015. febr. 16. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ezért utálja valaki , akkor az az ő szegénységi bizonyítványa. El kell fogadni, hogy különböző tipusú emberek vannak. Még szerencse hogy nem csak 1 féleképpen lehet viselkedni, akkor megszünne az ember mint ember lenni.

De ez azzal jár, hogy ha más másként viselkedik, akkor az az ő dolga. Attól még lehetnek értékes tulajdonságai.

Legalább tanul, az nagyon jó.

Inkább csak a gőz kiengedése hiányzik.

2015. febr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fognak megutálni. Keress az osztályodban, évfolyamodban olyan gyereket, aki szintén olyan okos, mint te. Akár tanulhattok együtt is, ami szerintem azért jó, mert lehet, hogy ő egy adott dolgot más szemszögből közelít meg, amiből te szintén tanulsz. :)

Azzal nincs semmi gond, ha sokat tanulsz. Tanulj is, megéri, mint hogy egy egész életen át küzdj a megélhetésért. Alapozd meg a jövődet a tanulással! Amikor ennyi idős voltam, engem is nagyon zavart, ha valamit jobban tudnak nálam. Megtanultam kezelni ezt a stresszt. Eljártam táncolni, ahol levezettem a feszültséget. Keress magadnak egy olyan elfoglaltságot, amitől lenyugszol.

És nincs semmi bajod! Hajrá! :)

2015. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Van hobbim, elektronika, szeretek NYÁK-ot maratni, forrasztgatni stb., nyáron focizok, de sajnos erre mostanában nincs sok időm ( mármint az elektronikára, nehogy a nagymenő GYK-sok belekössenek) :D
2015. febr. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!