Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Már kezdek...

Mit csináljak? Már kezdek megőrülni, nincsen egy értelmes gondolatom sem! Esetleg pszychológus?

Figyelt kérdés
Mindig rossz kedvem va, csúnyának és jelentéktelennek érzem magam és nem csak én hanem mások is, és ezt szóvá is teszik. Van valaki aki miatt három hónapja szenvedek, és nem tudom kiverni a fejemből. Minden nap látom de ez így nem mehet tovább! Nem tudom mit akarok. De még ha tudnám se lenne semmi mert utál és csúnyának tart. És szégyenlem is hogy ő kell mert alkoholista és mindenki utálja. Szégyen ami velem történik, nem tudok másra gondolni csak rá! Vele álmodok és már bele is betegedtem egy ideje így rohamokban rám jön a láz, voltam orvosnál de nem tudják mi a bajom. Erőtlen vagyok, nincsen étvágyam, nem vagyok a régi. Ez az érzés irányítja az életemet, nem tudok magammal mit kezdeni, nincs egy vidám pillanatom sem. A családommal is megromlott a kapcsolatom mert szerintük barátságtalan és undok lettem. Nem akarok ilyen lenni, de nem tudok megváltozni, nem tudom elfeledni, nem tudom magamat szeretni, semmi sem jó. Úgy érzem megőrültem, tanácstalan vagyok. Legszívesebben ordítanék, törnék, zúznék, nem tudom. Mindent elrontok, nem tudok koncentrálni, mindent elfelejtek, elegem van!
2011. febr. 3. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A kamaszkor összes tünetét felsoroltad... elmúlik
2011. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolod, hogy segítség kell, KÉRJ segítséget.
2011. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!