Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy lány az osztályomban,...

Erdei Kertész Pál kérdése:

Van egy lány az osztályomban, akire ha bármilyen módon rágondolok, akkor elkezdek hisztérkus módon röhögni. Kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy ilyen esettel nem találkoztam 17 évem alatt. A lánynak semmilyen értelmi/testi fogyatékossága nincsen, de nem is tudnék ilyeneken szórakozni, illetve az iskolában is jól teljesít. Ez az állapot kb. 4 hónapja kezdődött el.

Azt még elmondanám, hogy 4 év alatt kb. 3 mondatot váltottam vele, és a baráti körömben sem ő a főtéma.



2014. júl. 12. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Rossz kedvem lenne, csak rá gondolnék. Vagy minden nap egy pár percre, a nevetés egészséges, azt mondják :D

Persze vigyáznék, ne kimerüljön idő előtt a muníció.

2014. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel magadat minősíted.
2014. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos viccesen nézz ki...

Jó neked nekem van olyan volt osztálytársam akivel 1 mondatot váltottam életemben de ha rágondolok elkap az idegbaj...

2014. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem őrültem meg?
2014. júl. 12. 10:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos? Még mindig nem kaptam választ a kérdésemre!
2014. aug. 14. 00:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem őrültél meg :D Csak viccesnek találod,ez is egy érzelem tipus ami erősen kihat a nevetésre vagy...hogy is mondjam :)
2015. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!