Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet ez? Betegség? Skizofr...

Mi lehet ez? Betegség? Skizofrénia?

Figyelt kérdés

Miért van az sokszor hogy tudatom alatt én sokszor rosszat kívánok másoknak? Még a saját családtagjaimnak is? Nem akarok ilyen lenni. Ha ilyen van velem rosszul érzem magam, rossz embernek. Én nem vagyok ilyen de egyre gyakrabban fordul velem ez elő. Sőt ismeretlenül bírálok másokat, úgy hogy nem is ismerem azt a személyt... Mondjuk sokszor amit gondolok az igaz is arra a személyre. Most én rossz ember vagyok, vagy jó emberismerő? Nem akarok ilyen lenni, de néha eluralkodik rajtam a gyűlölet és a harag.


22/F



2015. febr. 19. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
rossz embernek érzem magam*. Mielőtt valaki ebbe szólna bele. :)
2015. febr. 19. 19:06
 2/5 anonim válasza:
ugyanez.szerintem csak emberismerők vagyunk, és kicsit kritikusabb természetek. :)
2015. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én szeretnék megváltozni.. Néha olyan mintha két énem volna.
2015. febr. 19. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat , a rossz gondolatok nem arról árulkodnak, hogy te mit akarsz, hanem arról, hogy te miért szenvedsz.


Valójában nem igazak azok a gondolatok, amelyek a fejedbe vannak. Nyilván nem akarsz rosszat sem a családodnak, sem másnak. Itt veled van a gond, azaz veled nincs rendben valami, az életedben, stb. és ez maga után vonja azt is, hogy zavar keletkezik a fejben.


Szkizofrénia....szkizofrénné tesszük mi magunkat. S depresszióssá, s pánikbeteggé, s kényszerbeteggé, stb.

De én abban hiszek, hogy amíg változni akarsz, addig van esély. Tegyél rendet és vidd ki a szemetet az életedből. Tudod te nagyon jól, hogy mi a gond. Minden ember tudja, ha őszinte magához. Ne tedd tönkre magad agyilag azért, mert nem vagy képes figyelni a jeleket és annak függvényében tenni a dolgokat.

Amíg van probléma, addig van megoldás.

2015. febr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mikor jönnek a rossz gondolatok állítsd le őket!
2015. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!