Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Tini dilemma" plz tudnátok...

Cukimuki0131 kérdése:

"Tini dilemma" plz tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval;nagyon megtetszett ez a lolita stílus:

[link]

Lehet,h nektek nem tetszik de most nem ez a lényeg XD

Elég kevés van ilyen Magyarországon ezért is tartok tőle...

De ha mondjuk ezeket a problémákat nem vesszük figyelembe akkor;

-Nem fognak csúfolni a suliban ??

Jó persze ezt túlélném,hiszen van két igaz barátom és ők 1000 százalék hogy nem csúfolnának :D

VISZONT

4 éve lovagolok.Szerintem ez a sweet lolita nagyon nem illik a lovakhoz márpedig én nagyon szeretem a lovakat és velük foglalkozni.De csak hétvégén lovagolok.Vagy az nem baj hogyha közben lovagolok is? Mármint, kifejtem:Szóval nekem ez a két dolog annyira külön van de mégis mind a kettő tetszik.Nem lenne fura ha egyszerre lennék lolita meg "lovas" is?

Köszi a helpet,és bocsi ha érthetetlenül fogalmaztam :3



#ló #Lolita #lovas stílus #lolita stílus
2015. febr. 22. 16:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Najó,mind1 nekem tetszik és kész :)
2015. febr. 23. 21:28
 12/12 anonim válasza:
Lehet kicsit elkéstem de azért leírom. Szerintem egyáltalán nem zárja ki egymást a két dolog. Az utcán tutira megnéznének az emberek (még engem us eléggé megn3ztek maguknak pedig csak egy zöld paróka volt rajtam XD) Ga meg esetleg beszólnának, ne törődj a véleményükkel, mert csak egy rakat ismeretlen ember, és ahogy írtad is, a barátaid nem csúfolnának érte, és ez a lényeg. Legalábbis én így látom. :) Amúgy szerintem kifehezetten jó dolog az hogy az embernek saját stílusa van, és ha már van egy saját stílusod akkor mi érteleme letagadni önmagad? Nekem pl a classic lolita stílus jön be...
2016. nov. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!