Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15/f vagyok. Szeretnék otthon...

15/f vagyok. Szeretnék otthon edzeni van súlyzóm. Milyen edzéstervet ajánlotok nekem? Ha jól akarok kinézni és minden izmomat megszeretném mozgatni.179 cm és 64 kg vagyok. Ha tudtok internetes címet adjatok meg. Köszi!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sárga kapszula című könyvre keress rá, fönt van a neten pdf formában. Az alapokat abból megtudhatod. Vagy a bodybulderen is nézelődhetsz, az alapismereteket olvasd el.
2014. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. ápr. 25. 16:56
 3/5 anonim válasza:

-Fekvőtámasz

-Húzódzkodás

-Felülés(többféle)

Ezek a gyakorlatok megmozgatnak minden izmot!

2014. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éppen, mert lábra is kell edzeni!
2014. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 15/f vagyok 65 kg 182 cm.

Edzésterv:

fekvenyomás 3x10

tolódzkodás 3x amennyit bírsz(bukásig)

bicepszezés állva rúddal 3x10

csigán letolás 3x10

csigán lehúzás mellhez 3x10

húzódzkodás 3x amennyit bírsz(bukásig)

lábnyújtás 3x10

lábhajlítás 3x10

hasprés 3x amennyit bírsz(bukásig)

lábemelés 3x amennyit bírsz(bukásig)


Étrend:

400 g csirkemell

400 g rízs

sok zöldség,gyümölcs

Ez az én edzéstervem,nézegess hozzá más edzésterveket,és azokat a gyakorlatokat tedd be amelyek tetszenek.Az étrendben is változtathatsz,a lényeg hogy 120 g fehérje,325 ch,és 64 g zsír. Mindenképpen olvass rengeteget testépítő honlapokon.Remélem tudtam segíteni. Boccs ha otthoni edzést szeretnél végezni,de szerintem a konditól lesz jelentős izomzat.De az étrendet tartsd be!!!

2014. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!