Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel lephetném meg anyukámat?...

Mivel lephetném meg anyukámat? A 40. szüklinapja lesz, már vettem neki ajit, de valamivel megszeretném lepni, de pl. meglepi bulit nem akarok, csak valami jót, pl. feldíszíteni a házat meg ilyesmi. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem takarítsd ki a kecót,annak nagyon fog örülni:) Ha tudsz főzni/sütni akár csinálhatsz neki tortát/sütit,vagy összedobhatsz egy finom vacsorát.
2012. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, végülis oké, csak az a gond, hogyő szokott értem a suliba jönni, pont azon a napon... De a süti sütés oké, köszönöm:)
2012. okt. 14. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit szólnál hozzá,ha írnál neki egy verset? Ha nekiülsz, akkor összelehet hozni valamit. Nem kell művészinek lennie,de ha benne van az,hogy szereted az is elég és örök emlék.
2012. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
pakold ossze a szobadat
2012. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy nagymama lesz, hamarosan.
2012. okt. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eleve rend van mindig a szobámban, és még csak 13 leszek :) Szal... :D
2012. okt. 15. 17:05
 7/7 anonim válasza:
Ha tudsz rantotat vagy palacsintat csinalni akor vigyel neki agyba regelit (hetvegen ha hetkoznap nem ersz ra) ha futja a zsebpnzedbol vegyel 1 csokor viragot aztan oleld meg es mond neki h nagyon szereted minden anya atol a legboldogab ha azt mondja neki a gyereke h "szeretlek anyuci" hacsoszandek nelkul :)
2012. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!