Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Érdemes orvoshoz...

Ez normális? Érdemes orvoshoz menni? Vagy csak egyszerűen érdekel a téma? 13/L

Figyelt kérdés
Érdekel a halál, főként az öngyilkosság, rengeteget olvasok róla az interneten és már sokszor gondolkoztam rajta, hogy én hogyan tenném. Próbálkoztam már búcsúlevél írásával is, csak próbának, hogy mit is írnék ha... Barátaimnak is sokat beszélek az öngyilkosságról. Gyakran karcolgatom üveg szilánkkal, hegyes olló végével a kezemet. Ez mit jelent?

2015. márc. 3. 19:03
 1/10 szántóvető ***** válasza:
68%
ostobaságokra fecsérled a tanulástól ellopott idődet.
2015. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem azt mondom, hogy ez van neked, de tény, hogy az ha valaki megvágja, megkarcolja, megsebzi magát szándékosan az a Borderline kór egyik tünete, amivel vagy orvoshoz kell fordulni vagy beszélned kell róla őszintén a szüleiddel, mert ha ne adj isten véletlenül jobban megvágod magad abból nagy baj lehet. Azok a gondolatok, amiket leírsz sok tini fejében kavarognak, de ez csupán annyi, hogy most kezd kialakulni a személyiséged, kezdesz tinédzserré válni, belépsz a kamasz korba, lassan tombolni kezdenek benned a hormonok. Azt ajánlom találj magadnak valami hobbit, amivel lekötöd magadat, lehet ez valamilyen sport, vagy kézügyességi dolog, vagy akár megtanulhatsz játszani valamilyen hangszeren, és azt ajánlom ne barátkozz olyanokkal, akik sokat beszélnek az öngyilkosságról és hasonlókról. Fiatal lény vagy, aki előtt ott van az egész élete.
2015. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lény=lány elütöttem
2015. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Engem is érdekel, viszont ráérek még vele pár évtizedet. Én soha nem okoztam magamnak sérüléseket. Tűzz ki célokat és valósítsd meg, lehetőleg ne az öngyilkossággal kapcsolatban.
2015. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2! Köszönöm a válaszodat :33
2015. márc. 3. 19:59
 6/10 A kérdező kommentje:

Jaa bocsi :ss #4! Neked is köszönöm a választ.

De amúgy, nem az alkaromat vagdosom meg az ereket, csak a kézfejemet xDD oké tudom az is majdnem olyan.

2015. márc. 3. 20:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy még egy válasz :s
2015. márc. 3. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig a kézfejeden csinálod, tehát olyan helyen, ami látható, az egyértelmű leje annak, hogy a tudatalattid üzenni szeretne a környezetednek, hogy valami nincs rendben. Fogadd meg a tanácsaimat!


2es voltam

2015. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megfogom, köszönöm :DD
2015. márc. 4. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
bajok vannak!
2019. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!