Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondta, hogy csúnya...

Azt mondta, hogy csúnya vagyok. Nem tudom magam túltenni, annyira szíven ütött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépség, de azért mégis nagyon rosszul esett... Az önbizalmam a béka segge alatt van férfi létemre...

2015. márc. 4. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Mert te szeretnél inkább a csodaszép hercegnő lenni?

Mi vagy te, egy kis búza, hogy a szépségre törekszel?!


Ha férfi vagy, akkor sportolj, erősítsd magad, fejlessz valami minimális ízlést öltözködésben, meg menj el néha férfifodrászhoz. És ne szépségkirálynő akarjál lenni, te kis csíra.

2015. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első, te egy igazi barom vagy! :D

Kérdező: Nem vagy egy szépség. Ha ezt magadnak így elkönyveled, akkor nem is leszel az. Nem kell adnod senki véleményére, csakis a te véleményed számít. Ha azt állítod magadról, hogy te szép vagy akkor az is vagy. Bárki bármit mond. Azt javaslom, hogy először magadnak felelj meg és ne másoknak. Akkor nem fog megviselni semmilyen ilyen jellegű kritika.

Nemrégiben történt, hogy táncoltam egy lánnyal. A lány azt mondta, hogy unatkozott ennyire tánc közben, de azért aranyos vagyok, hogy felkértem. Nem erősségem a tánc, ez tény. De nem igazán viselt meg a dolog, mentem és kerestem másik táncpartnert annak ellenére, hogy semmit sem értek a tánchoz. Szerinted az jó ötlet lett volna, hogyha leülök a székre bánkódva mert nem tudok táncolni? Ugyanmár.. Neked se szegje kedved az, hogy valaki lecsúnyázott.. Énis kaptam már pár jelzőt, durvábbat is. De így belegondolva azok a jelzők juttattak oda ahova. Én megpróbáltam a pozitív oldalra állítani ezt az egészet. Ha visszautasítást vagy valami negatívat kapok, annál inkább feltöltődök, és jobban akarom amit akarok. Tégy te is így. Vagy legalább próbáld ki.

2015. márc. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!