Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csúnyának gondolom magam,...

Csúnyának gondolom magam, emiatt többször nem mentem be a suliba! Mit tegyek? 17/l

Figyelt kérdés
Esti sulira járok. 150cm 40kg vagyok. Mindig csúnyának tartom magam, pedig a barátom nagyon helyes volt már kb 20 bnöje, de belém lett szerelmes elsönek, nem volt hosszú kapcsolata. Velem egy éve van eggyütt. Mindig mondja h nagyon szép arcom van, meg lábaim ,fenekem.. De egyszerűen nézem magam, és egyátalán nem látok szépséget. Elsírtam magam sokszor. Változtatni szeretnék.! Köszönöm a válaszokat előre is!

#iskola #szép #csúnya #kissebbség érzet
2014. szept. 22. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan amilyen.:-)

Tudom vannak olyan részek amiken szívesen változtatnánk,ezt én is tudom mert énis élégedetlen vagyok valamimmel.

De ilyenkor arra gondolok hogy a többiek így fogadtak el és próbálom magam elfogadni.

Mert később úgy sem az számít milyen szép voltál hanem hogy milyen szép dolgokat tettél."

Fogadd el magad ,és ne aggódj mert lehet te csúnyának tartod magad,de más szemében nagyon szép lehetsz.:)

2014. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre mindig azt szoktam mondani:


KÉÉÉÉPPEEEETTTT


És majd mi véleményezzük. Mellesleg:ha a barátod szerint szép vagy, akkor szép vagy. Átlag pasi nem jön össze csúnya csajjal.

2014. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miert akarnal valtoztatni!mindenkinek meg vana maga szepsege es csunyasaga!ha a baratodnak szep vagy az szerintem eleg!fogadd el magad olyanak amilyen vagy!Tokeletes ember nem letezik!
2014. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igaz, csak néha így elbizonytalanodom..:S
2014. szept. 23. 07:59
 5/5 anonim válasza:

Ezt csak belülről fogod érezni ha érzed. Hidd el hogy egy szépségkirálynő se találja szépnek magát. Nem látja magát olyannak amilyen. Egy tükör nem adja vissza a képet. És az csak a külső. Egy átlagos lányt nagyon meg tud szépíteni a belső kisugárzása. Ez elcsépelt de tényleg így van. a belső számit az hogy harmóniában legyél önmagaddal. Elfogadd magad. Akkor boldognak látszol és az szépít a legtöbbet. Ha ilyen tudsz lenni akkor szeretnek majd az emberek veled beszélgetni...stb.

Volt egyszer egy bájáték egy kínai mese: tanmese. Ami arról szólt hogy volt egy lány akibe szerelmes volt a császár. Az Ő szemével tökéletes volt a lány. Más viszont lehet hogy nem látott benne semmit. Ha annak a bizonyos fiúnak teszel akkor ennél nem kell több. Mindenkinek nem tetszhetünk. Van mindenkinél szebb de sokkal csúnyábbak is...

és egy saját példa. én is meg voltam róla győződve hogy ronda vagyok senkinek nem tetszhetem..így múltak el a fiatalkori éveim...amikor egy osztály találkozón kezembe akadt egy régi fotó amin volt egy vékony, manöken alkatú lány, hosszú hajjal, szép arccal...stb. és első pillanatban majdnem meg is kérdeztem hogy ki ez a "jó" csaj--ő nem velünk járt. Mire felismertem: én saját magam voltam. Ledöbbentem.

2014. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!