Jól érzed magad?

Figyelt kérdés
ma

2015. márc. 6. 17:49
 1/8 anonim válasza:
Nem igazán, mert Szutyok Péter ma kérdezte tőlem, hogy van-e egy szál tövisrózsám úgy kiültetné a kertbe, de én nem tudtam neki adni, mert nincs és most majd megszakad a szívem,hogy nem tudtam neki segíteni :(
2015. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szegény Petya! :'( Há' mé' nem szólt rám kend asszonyság/uraság? OO
2015. márc. 6. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
hangsúlyozom, pompásan érzem magam
2015. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 schocko ***** válasza:
Kikaptam asztaliteniszben a Kinect sportokban a profitól, pedig 9:9 -ig fej-fej mellett...ittam rá egy kis colát, s most jobb valamivel...
2015. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fogjuk rá
2015. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kissé hurutos vagyok.
2015. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Összességében már nagyon régóta nem éreztem jól magam. Nincs miért jól éreznem magam, nincs miért boldognak lennem. Dől össze az életem ami igazából sosem volt, nem tudok semmit sem tenni.
2015. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kívánom, hogy míhamarabb találja meg a boldogságot, amennyiben már rálelt, úgy kívánom, hogy sokáig tartsa meg:)
2015. márc. 26. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!