Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek h ne csábítson el...

Pocahontas12 kérdése:

Mit tegyek h ne csábítson el a cigi?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok,és az én környezetemben (főleg a suliban) nagyon sokan cigiznek. 13 lányból 10 cigizik rendszeresen,1 alkalmanként, és 2en nem (én vagyok az egyik). Engem nem vonz a cigi,de a baráti körömben is cigiznek... Félek,hogy ha egyszer kipróbálom,akkor függője vagyok,vagyis gyengének tartom magam arra h ne szokjak rá. Nem szeretném kipróbálni,szóval szeretném magam ehhez tartani,ami szerintem sikerülni fog. És még csak hab a tortán,hogy a kiszemeltem is dohányos,de őt nem ismerem,mert mint mondtam csak kiszemeltem.


Mit tegyek?? Félek h elgyengülök.. ://



2015. márc. 8. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
akaszd fel magad bäszki most erre milyen választ vársz
2015. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tedd, hogy ne próbáld ki. Most erre mit lehet mondani?
2015. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

körülöttem is mindenki cigizik,kb én vagyok az egyetlen aki nem.ha iszogatni szoktál,akkor pl jó taktika cigiszünetben is kortyolgatni :D teraszon amíg mindenkinek cigi van a kezében,addig neked legyen egy bor xd

na tehát,vagy találj valamit ami lefoglal és nem gondolsz rá,vagy egyszerűen legyél erős.nekem anyám cigizik(őrá mondják,hogy láncdohányos),úgyhogy én megfogadtam hogy soha nem fogok.

2015. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!