Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van (cigi vs. Vizipipa)?

Ez miért van (cigi vs. Vizipipa)?

Figyelt kérdés
Tegnap elszívtam 3 cigit,szinte egymás után(eddig életembe kb.10 szálat szívtam)és nem lett semmi bajom, aztán este elmentünk vizipipázni és már az első szívásnál szédültem és hányingerem lett,utána órákig fájt a fejem..Lehet hogy a vp károsabb(nekem)?

2013. aug. 14. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
a vp mindenkinek károsabb. a vizipipa sokkal károsabb mint a cigi.
2013. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
haha majdnem elhittem;)
2013. aug. 14. 22:53
 3/7 LeftBehind ***** válasza:
Túl sok volt a nikotin. Nekem is ez volt mikor túl sokáig pipáztam neked meg még külön betett az a 3 egymásutáni cigi is.
2013. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a vizipipa komolyan károsabb a ciginél.a szén ami benne van kb 10x károsabb
2013. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem károsabb a vízipipa, el ne hidd. Arra tippelek, hogy túl nagyot szívtál bele, esetleg sűrű volt a füst, sok volt a dohány és sok széndioxid került a véredbe.
2013. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabrielash válasza:
Nem károsabb???? Szerinted a vizipipában mi szűri meg a füstöt??? A víz??? Ja persze.... Egy szívással annyi cuccot lélegzel be, mintha egy szál cigit 1 szívással intéznél el .................
2013. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat számít azért hogy vízipipánál nem szívod el a papírt..
2013. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!