Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eltudnátok képzelni a további...

Eltudnátok képzelni a további életeteket alkohol vagy drogok vagy cigi nélkül?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyiket se fogyasztom, igen.:) Alkoholt kb. egy évben... nem tudom, egy kezemen meg tudom számolni hányszor szerintem.

Mondjuk akkor már nem számítanék "jónak" ilyen szempontból, hogy ezt nem csinálom.

De nem is lenne mire rákenni az emberek a bűneiket, ciki tetteiket a befolyásoltságra.

2014. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is el tudtam.
2014. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

57 évem alatt a legerősebb drog a fekete kávé volt.

Dohányozni soha nem dohányoztam. Alkoholfélékből a sör és bor, amit fogyasztok. Ez kb. májustól szeptemberig kb. öt üveg sör, szeptembertől májusig 1 üveg száraz fehér bor. Szilveszterkor 1 pohár pezsgő. Töményebb ital évi egy kupica unikum.

Szóval el.

Drogosok és dohányosok elöl elzárnám a tb-t.

2014. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NEM
2014. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nemtom eképzeni életem droggal, cigivel, disco val. 3 In 1 et iszom, de azt is el kellene hagyni mert káros, drága.
2014. okt. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 spPeti válasza:
72%

Persze meg töltött káposzta, kolbász, TV, SEX nélkül... :)

Minek élni akkor.

2014. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig sem hiányzott egyik sem.
2014. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
alkohol nélkül előbb utóbb picit elunnám magam,a többi nélkül meg idáig is jól megvoltam.
2014. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"spPeti nevű felhasználó válasza:

Persze meg töltött káposzta, kolbász, TV, SEX nélkül... :)

Minek élni akkor."


Tiszteletreméltó az igénytelenséged :)

2014. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én őszintén megmondom, hogy szeretem a drogokat, imádom a hatásukat..de már hónapok óta a közelükbe se mentem, mert nem akarok komolyabban belefolyni a témába, elég volt az eddigi. Alkohol nélkül nem szeretnék élni, mivel néha nagyon jól esik kiereszteni a gőzt, berúgni, vagy ha nem is, de összeülni barátokkal, beszélgetni és mellette iszogatni kicsit. A cigire is rá tudnék szokni, de nem engedem azt meg magamnak, átlag havi 2-3 szálat szívok el (néha semmit hónapokig, utána egy keményebb buliban 1O-et 2O-at :)) ).

Magamat ismerve még néhányszor lesz dolgom a drogokkal, de korlátozni fogom fél évente egy alkalomra, mert ez tényleg csak akarat kérdése.

Na és te, kérdezo?


23L

2014. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!