Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki, hogy jellemezné magát?...

Ki, hogy jellemezné magát? Őszintén és csak az igazat írjátok le.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyomorék vagyok. Mindent elrontok, hülye vagyok. Egyébként játszom a magabiztost, de ha már őszinteséget kértél... Úgyse tudják, ki vagyok. :D
2010. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Csak fáj az őszinteség, ki milyen. Nagyszájú, nyitott, barátkozós, lételemem hogy beszéljek, humoros, most már magabiztos, de pletykás, hirtelen haragú, sértődékeny, makacs...
2010. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Önfejű,hirtelen haragú,ja és imádok beszélni. :)
2010. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kívülről: nagypofájú, kemény, magabiztos.

Belülről: folyton szorongok, állandón ideges vagyok mindenért, pánikolok, rosszindulatú vagyok sokszor, előítéleteim vannak, és nem tudok bocsánatot kérni még akkor sem, ha én vagyok a hibás. Inkább elvonulok, és eszem magam, és megint szorongok. Tele vagyok emiatt fóbiákkal, elzárkózom a társadalomtól amennyire csak lehet, sok pszichés betegségem volt már (mániák).

Persze ezt a külvilág nem érzékeli, csak a szűk család. Kívülről ragyogok, belülről sírok.

21/L

2010. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

kövér.idegesítő.

kedves.nevetős.szép.okos.kreatív.jószívű.anyáskodó.:D

12/L

2010. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%

Tökéletes (kívül, belül)

19/L

2010. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Különleges vagyok, minden tekintetben... Zene nélkül meghalnék. A szeretteimért bármit megtennék, de rendkívül nehéz engem megbékíteni. Értelmesnek, de sajnos elég hirtelen haragúnak és sokszor agresszívnak mondhatom magam... =S Az emberek általában vagy szeretnek, vagy gyűlölnek, nem igazán van középút...


L/14

2010. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Különleges vagyok, minden tekintetben... Zene nélkül meghalnék. A szeretteimért bármit megtennék, de rendkívül nehéz engem megbékíteni. Értelmesnek, de sajnos elég hirtelen haragúnak és sokszor agresszívnak mondhatom magam... =S Az emberek általában vagy szeretnek, vagy gyűlölnek, nem igazán van középút... Messze áll tőlem a nagyképűség, és utálom az egoistákat.


L/14

2010. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A 18:28-as véletlen lett...
2010. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha emberek közt vagyok elkap egy enyhe idegroham ami következtében beáll az agyhalál.

Szóval elég ingerlékeny és idegbeteg vagyok. Kívülről erősnek és magabiztosnak mutatom magam, de belülről egy nyuszi vagyok. Aki megértő, csöpögős, félénk, fóbiás, érzelmes, szeretetteljes, művészlélek, filozófus gondolkodás.

Önző sosem voltam, viszont kár örvendő és bosszúvágyú annál inkább.

ÉS egy bazi nagy NYUSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

2010. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!