Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek kell tanulni? Hogy...

Minek kell tanulni? Hogy tanuljak ha nem szeretem a tanulást!

Figyelt kérdés
Mert én nem szeretek tanulni ,akkor hogy tanuljak??
2015. márc. 14. 11:49
 1/3 anonim válasza:
Nezd meg a Youtube-on Fruzsitól (breakfastatfruh) a Hogyan tanuljunk című videót! Én sem sueretke tanulni,de ezt,ha megnézem,ad egy hatalmas löketet,hidd el!!
2015. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát, azért kell tanulni hogy a tanult információval felnőtt korodban el tudj helyezkedni külföldön (csak nem Magyarországon) és több pénzt tudj keresni, persze biztos költői kérdés volt. A tanulás nehéz téma, én sem vagyok egy kitűnő tanuló és tudom hogy az Interneten található, ezzel kapcsolatos témák többsége haszontalan. Csak legalább olvasd el a tananyagot egyszer kétszer, de figyelmesen s akkor megmaradhat valami, attól függ mennyi figyelmet tudsz rá fordítani. (Persze dolgozat előtt még százszoros átolvasás is kevésnek bizonyulhat bizonyos esetekben.)
2015. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Próbáld megjegyezni a lényeget, ha valami nem megy akkor próbáld valami hülye történetbe( fantáziádra bízom) belerakni úgy jobban megmarad, ha a történetet később felidézed beugrik h mit akartál megtanulni.feltéve h ha beleszőted a történetbe.

Ja fogd fel úgy h jó tudni dolgokat kitudja mikor lesz rá szükséged és ne úgy h MEG KELL TANULNI.

2017. szept. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!