Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha lány létemre úgy...

Baj ha lány létemre úgy viselkedek , mint egy fiú? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Szeretek a tanároknak visszafeleselni, laza vagyok és fegyelmezetlen. Utálok ünneplőt és szoknyát hordani, viszont imádok feketét viselni. Nem úgy viselkedem, mint a többi lány.Nem félek a nagyobb vagy velem egykorú fiúktól és lányoktól, többször vissza- vagy be is szólok nekik. Szeretek viccelődni a többiekkel, mint ahogy a legtöbb fiú szokta: (ártatlan gáncsolás, verekedés, veszekedés, fejdörzsölés a másiknak). 177 cm magas vagyok 13 écesen, kicsit súlyos, de egyáltalán nem vészes. A fiúkkal keveset szoktam lógni, inkább a lányokkal. De félek, hogy tiszta olyan vagyok, mint a fiúk. És hogy mivel ilyen vagyok mindenki megutál. Mit tehetnék?


Ha valaki ért ehez és bővebben írjak erről kérem írjon privibe.


2015. márc. 15. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam/vagyok. Nem hiszem, hogy bármi baj lenne belőle, teljesen normális vagy :). Nem hiszem, hogy változnod kéne 14/L
2015. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok (mondjuk nekem ez azért van mert 8 db fiú ismerősöm és 1 nő ismerősöm van ,szóval fiúkkal nőttem fel) . Szerintem ez egy normális dolog semmi baj vele viszont ha a körülötted lévőknek szokatlan akkor (szt.) közöld velük ,hogy te ilyen vagy .
2015. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem pozitív szerintem és nem hiszem, hogy egy normális fiú így viselkedik. Visszaszólni a tanárnak meg verekedni? Nálunk az ilyet elkönyveltük tirpáknak és nem barátkozott vele senki.


Én is mindig fiúkkal voltam (1-2 kivétellel), de ők nem vadállat módján viselkedtek, max. ugratták egymást. Nem hinném, hogy ez a huligán viselkedés normális lenne.

2015. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én is ilyen vagyok, 13 éves vagyok és 170 cm. Általában csőgatyában járok és Vans-be, meg nagy és fekete pólókba. Sosem kaptam érte még le/beszólást. A tanároknak nem szoktam visszafeleselni,de a többieknek igen. Barátnőimmel szoktunk viccesen verekedni, de szoktunk menni együtt shoppingolni is. Káromkodni gyakran szoktam, de persze csak baráti körben. Nagyon szeretem a fiús játékokat, de ha te is szereted akkor neaggódj: a fiúk ezt nagyon csípik. :D Szerintem nincs ezzel baj, nem kell változnod, de talán a tanárokhoz való visszafeleselést hagyd el. :) A velünk egyidős (13-14 éves) fiúk meg még nem vonzódnak hozzánk, max. az idősebbek, de azok megértik,hogy ilyenek vagyunk. Egyébként kifejezetten vannak olyan fiúk, akiknek a "fiús" csajok jönnek be. :)

Puszi.

2015. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!