Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha meleg fiúként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha meleg fiúként nem viselkedek sosem férfiasan?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, hogy legtöbbször aki meleg, az is ugyanolyan férfias, mint egy heteró. Én viszont olyan vagyok, mint egy lány: animéket nézek, imádom, ha a többiek azt mondják rám, hogy cuki vagyok (egyszer meg is kérdezte egy fiú, miért hagyom ezt) sokkal kulturáltabban, udvariasabban viselkedek, mint a többi fiú az osztályban, inkább a lányokkal vagyok, szeretem, ha ölelgetnek, puszilgatnak. Ja és még azt is szeretném kérdezni, hogy ez valamikor el fog múlni? Mert nem tudnám elképzelni az életemet egy férfivel. 16/f

2014. dec. 8. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Szóval nem csak azt nem tudod, hogy hogy viselkedj, de azt sem, hogy bzi vagy-e?


egy kérdésem lenne:

vonzódsz a fiúk iránt?



te szerintem nem homi vagy, hanem spontán metroszexuális beállítottságú.

2014. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%
Nem ciki, majd ki alakulnak a dolgok csak várj egy kicsit. ^^
2014. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De abban biztos vagyok, hogy a fiúkhoz vonzódok, a lányok iránt nem érzek semmit.
2014. dec. 8. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia :) Ne aggódj ezen, idővel minden szépen letisztul... A meleg srácok sem egyformák, van aki férfias és van aki nem annyira. Evvel nincsen semmi probléma... Az életed lehet, jelenleg még nem tudod elképzeni férfival, de ahogy telik az idő minden kialakul Benned. ;) Sok szerencsét az életben. 21 f/meleg
2014. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
De cuki vagy! :D
2014. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

"Mert nem tudnám elképzelni az életemet egy férfivel."


Emellett a fiúkhoz vonzódsz? Szerintem hagyd magadban tisztázódni a dolgodat, ne könyveld el magad homoszexuálisként. Simán lehet, hogy bi vagy, vagy akár transznemű (egy ilyen témájú cikkben olvastam, hogy az illető nem érezte magát férfinak, de nem tudta magát elképzelni férfi mellett az életben), de aztán az is lehet, hogy az útkeresésed része, és végül egy lány mellett kötsz ki. A lényeg, hogy legyél nyitott, keresd az utadat, és ne az befolyásoljon, mit vár el tőled a világ. Nem kell beleférned az olyan skatulyákba, mint amit az elején írsz, "hogy legtöbbször aki meleg, az is ugyanolyan férfias, mint egy heteró". Legyél önmagad, aztán kialakul, ki lesz a párod az életben, illetve kik közül választod ki őt. :)

2014. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
szerintem téged egy nyagy darab férfi kan fodg dugni és eltartani
2014. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
5%
Nem ciki. Ez a b*ziknál alap.
2014. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy nem érzel ÁLTALÁBAN a lányok iránt iránt semmit, bőven elég, ha majd egyszer EGY lány iránt érzel úgy, hogy összekötöd vele az életedet.

Egy olyan cukival, amilyen te is vagy.


Szerintem megtalálod majd, és nagyon boldogok lesztek együtt.


Most éppen az az aktuális divatos elmélet, hogy a homoszexualitás az nem változik soha és kész, de az igazság ezzel szemben az, hogy az ember mindig változik; én például életem egy szakaszában 100%-os transzszexuálisnak éreztem magam, aztán eltelt jó pár év és az érzés elmúlt (pedig arról is azt harsogja az összes LGBT forrás, hogy sosem múlik el - aztán mégis).

2014. dec. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne aggódj én is szeretem, ha lányok ölelgetnek, puszilgatnak.
2014. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!