Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék elmesélni nektek 2...

Szeretnék elmesélni nektek 2 álmomat is. Szerintetek van jelentősége, vagy csak egy álom?

Figyelt kérdés

1. álmom: Apa mondja,hogy menjek ki becsukni a garázs ajtót, kimentem láttam a garázsba,hogy valaki volt ott. Az autóból kiugrott egy kutya és megtámadott és A volt az (sok Pretty little liars-t nézek:D) aki ezt tette velem. Aztán hirtelen bent lettem és írtam valaki olyasvalakinek,hogy jöjjön segíteni mert bajban vagyok... (a fiú iránt kb 3 éve érzek valmit.. aztán egy időre eltünik és megint előkerült es mondhatni így játszik az érzéseimmel..) Előre megyek a kutya nem volt ott és akkor ért oda a kapunkhoz, a kutya elment.. én és ő hátra mentünk és beszélgettünk és mondja,hogy milyen lenne ha a barátnőm lennél? mondom nem tudom.. és teljesen el vörösödtem.. *ez után persze felkellett kelnem :(

2. álom: Bankett volt. Én az osztálytársammal táncoltam és a barátnőm meg vele. Olyan szinten féltékeny voltam a lányra. Beszélgettem vele az álomban és annyira jó volt:)


Nem tudom elfelejteni őt pedig tudom,hogy soha nem lesz az enyém mert a környéken a lányok 70% oda van érte:(


2015. márc. 18. 19:48
 1/1 anonim válasza:
Én azt álmodtam, hogy egyik barátommal kibékülünk és ölelkezünk, másnap úgyanúgy nem törődött velem.
2015. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!