Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kommunikációs készséget...

Kommunikációs készséget hogyan lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
Kissé szűkszavú vagyok, néha nem tudom magam kifejezni megfelelőképpen. Szeretném, ha ez nem lenne probléma majd, ha munkát keresek, vagy esetleg csak beszélgetek. 16/l

2015. márc. 19. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
"Ha" ezt a kérdést fel kellett tenni, akkor ott már bajok vannak. :D Netán olvasottsággal? Nem kell ahhoz könyv olvass a neten olyan cikkeket amik érdekelnek. Glamour vagy justin bieber élete fogalmam sincs mi vonzza a mai 16 éves lányokat. :D
2015. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sok konyvet olvasok/olvastam, es nem csak ilyen Szent Johamma Gimit meg ilyeneket, hanem rendes irodalmi műveket is, klasszikusokat pl Jane Eyre. De nem igazán "javult" tőle semmi.
2015. márc. 20. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:

szia kerdezo


en is ugyan igy vagyok vele. En nem vagyok tulsagossan olvasott szemely. De jo igy hallani,hogy nem ettol fugg. Ha valamit talalnal irj :)

2015. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb erre a visszajelzés, tehát mondjuk ha a barátaid mondják, hogy na most jól beszéltél, mindenki odafigyelt, vagy na most senki nem figyelt rád, és nem is értették. Azt is megteheted, hogy mondjuk egy kamerába beszélsz egy témáról, aztán visszanézed. Nagyon tanulságos tud lenni. :)
2015. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!