Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » áá megőrülök. Mit tegyek?

áá megőrülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?Egy hármas barátságban vagyok benne.Tegnap nem tudom miért de mintha egésznap nem szóltunk volna egymáshoz semmit.Az egyik bnőmmel rendben van minden de a másik mintha lese szarna mintket.Velünk ez volt mindig is,ha a másik bnőmnek nem tetszett valami és összeveszett a másikal egyből én lettem neki a hibás.A Másikkal nagyon jó barátságba vagyunk.De az a másik.Csak azért mert nincs jóba a barátnőnkel engem okol hogy miattam vesztek össze.Pedig semmit nem csináltam.Én szívom mindig a levét ennek az egésznek De közben ő tett sajátmagának keresztbe.Ilyen kor mit tanácsoltok? (Bocs ha érthetetlen)
2010. febr. 16. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként 15/L
2010. febr. 16. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Leírnád ugyanezt nevekkel. Nem kell valósnak lenni. Csak mit tudom én Móni meg Ildi. H értsem.mert így egy kicsit zavaros O.o xD
2010. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké:Tegnap nem tudom miért de mintha egésznap nem szóltunk volna egymáshoz semmit.A Vikivel rendben van minden de a másik mintha lese szarna mintket.Velünk ez volt mindig is,ha a Petrának nem tetszett valami és összeveszett a Vikivel egyből én lettem neki a hibás.Vikivel nagyon jó barátságba vagyunk.De az a másik.Csak azért mert nincs jóba Vikivel engem okol hogy miattam vesztek össze.Pedig semmit nem csináltam.Én szívom mindig a levét ennek az egésznek De közben ő tett sajátmagának keresztbe.Ilyen kor mit tanácsoltok? így érthető?:)
2010. febr. 16. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért barátkoztok egyáltalán Petrával, ha ilyen?
2010. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom Petra korábban ilyen legjobb barátság félében volt Vikivel (remélem jól követtem, h ki kicsoda), és most úgy érzi, te átvetted a helyét, féltékeny. Nem érzi, hogy annyira fontos lenne nektek, mint szeretne, ezért viselkedhet gyakran undokul, és sértődősen. Hogy mit lehet tenni? Hármas barátság nem jó móka, ha fontos nektek, kellene vele "külön" is foglalkozni, h érezze, hogy fontos.
2010. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nagyonjó barátok voltak régen de aztán képbe kerültem én:) megpróbálom köszi:)
2010. febr. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!