Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Istenem mit tegyek? Akárki...

Istenem mit tegyek? Akárki tud valami tanácsod adni mondja, mert megőrülök!

Figyelt kérdés
Oké, első feladatom leírni, hogy teljesen ki avgyok készülve, egész este bőgtem, és még most is sírok. Aztán le kell írnom, hogy azért van ez az egész, mert úgy érzem, hogy én sosem fogom elérni azt amit akarok. 13 éves, hatosztályos gimnáziumos lány vagyok, és színész akarok lenni. Filemkben szerepelve, nem a színházban. És amerikában, vagy londonban. EZ nem álmodozás, tudom hogy nem, mert én akkor is kiköltözök gimi után londonba, ha éhezek hetegik. Nem fog érdeklni. De még a gimiből van 4 év. Ez alatt a 4 év alatt kell valahol szereplnem, ami egy meghallgatáson már mondható tapasztalatnak, és le kell fogynom, hogy valami esélyem lehessen is odakinnt. Az akcentusom tökéletes, avn egy barátom, akit neten ismertem meg, ő kinnt él Amerikában, és amikor beszélgetünk mikrofonba, azt mondta, hogy teljesen jó az akcentusom. SZóval ezzel nem lesz baj, de én most úgy érzem, hogy sose fog ez összejönni. Főleg úgy, hogy itt élek MO.-on, nem vagyok hazagyűűlölő, de azért mindenki beláthatja, hogy is vidéken nem fogok meghallgatásokra járni. És itt van a hosszúhétvége, és én itthon ülök pizsamában, és arról álmodozok, hogy ma hova mennék, ha forgatás lenne. Bárhová elmenék, ha mondanátok valamit, ami segítene a színészetben. Akárki, akinek volt már ilyen érzése írjon könyörgök!
2010. márc. 13. 08:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A szüleimre nem számíthatok. Nem haltak meg vagy valami, de egyáltalán nem hsizenk bennem. Csak kiröhögnek. És így mégsokkazsz@rabb
2010. márc. 13. 08:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Először is ha nincs valami jó ismerősöd Holywoodban akkor viszont ki kell járnod a ranglétrákat. Jelentkezz szini iskolába. Akár külföldön is. De addig amíg még csak a gimit végzed, addig ne stresszeld magad e miatt. Elég ha a szüleid idegesítik magukat, hogy legyen mit enni és ki legyen fizetve a rezsi. Élezd ki addig, amíg nem neked is ez lesz a fő problémád, valamint legyél türelmes. Van négy éved. Nézegess szini iskolát, gyakorolgass otthon. De ne légy idegbeteg, mert akkor biztos vagyok benne, hogy semmire nem fogod vinni.
2010. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
élezd=élvezd
2010. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És akkor szerintetek odakintt járjak fősulira? Mert itthon semmi esélyem bekerülni a színművészetire. Nincsenek kapcsolataim, se protekció-lehetőségem. Huhh, te ha tudnád hogy megnyugtattál. Ez még nem is jutott az eszembe. ODakintt lehet felvennének......
2010. márc. 13. 08:49
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem meg nincs munkám és pénzem 32 évesen


Tanuljál szépen.

2010. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megnyugodtál. Van négy éved keresni egy jó sulit külföldön. De addig sokat kell fejlődnöd. Vannak itthon is biztos olyan szinitanodák, ahol suli után lehet gyakorolni. Ha ez az álmod, soha ne mondj le róla, de ne görcsölj nagyon.
2010. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
úristen milyen álmokat kergetsz, először mo-n legyél sikeres. Mo-n is elég nehéz bejutni és híressé válni, és még egy magyarországon befutott sztárnak sem sikerült kint hírnevet szereznie.
2010. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én veled vaok de nehogy úgy járj ha sikerül mint az a sok hülye amcsi 2 hét alatt hires lesz utána meg a kutyát se érdekli és drogos meg depressziós lesz .

amúgy sok sikert .

15/F

2010. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
NEEEM! Dehogy is leszek olyan. én 13 vagyok, és sokkal komolyabb mint az osztálytársaim. Néha úgy érzem, hogy nekem van egyedül egy kis ízlésem. És tudod mikor fogom kivasalni a hajam, meg magassarkút felvenni, hogy olyan legyek mint a többi lány! A büdös életbe sem! SOha. Egyébként meg már drogoztam, meg cigiztem is, és egyszer krvára elég volt! Nem tudom mit esznek rajuk.
2010. márc. 14. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Húú de meno vagy h kiprobaltal ezt azt. meg ne mondj le masokat csak mert olyanok amilyenek. enis vasalom a hajam megse vagyok olyan mint a tobbi kitunok a sorbol akartomon kivul na mind 1 nem rolam van most szo.

meg csak 13 vagy raersz meg ezzel azzal minek gorcsolsz ezen??!?! ha tenyleg erre szulettel akkor ez jon magatolis.nem kell kergetned a sorsod..Eszak Amerikaban elek es hidd el hogy ittse konnyu hiresnek lenni sot ahoz hogy kigyere legyen hazad stb kell jo sok penz. persze nem lebeszelni akarlak. :D soot..:)De ne gorcsolj rajta.:) ikabb jelentkezz szinesz suliba legyel otthon sikeres es majd 20-21 evesen kimesz oda ahova csak akarsz. es addig amig nem leszel 20-21 gyujts penzt (persze nem tudom otthon hogyvan. itt igazsag szerint a gyerek gyujtenek arra ha nagyok lesznek legyen penz erre arra sulihoz stb) meg van 4 eved :D:D az nagyonsok ido. :):):)

12\L

2010. ápr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!