Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Este általában már 9 óra körül az ágyban vagyok pizsibe stb, persze elkezdek telefonozni és beszélgetek emberekkel. Van hogy véletlen elalszok, de ugye nem köszöntem el senkitől és reggel annyit veszek észre hogy egy adott embernek írtam 11-kor hogy "bocsi elaludtam" vagy éppen a témával kapcsolatban amiről éppen beszéltünk persze teljesen helytelenül írtam le a szavakat. De ott a probléma hogy én ezekre nem emlékszek, soha. Múltkor is megijedtem hogy jézusom ki írt helyettem. :D

Miért van ez és mit tudnék ez ellen csinálni? Mert már idegesít hogy néha hülyének néznek miatta.



#Messenger #elalszok
2015. márc. 21. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű. Kimerült vagy és helyesen gondolkozol, mikor 9-kor lefekszel.

DE

A fáradtsággal járó alvás és a társalgás nyújtotta szórakozás közti szükségesség faktort nem igazán tudod mérlegelni. Van aki pl képes napi 24 órát fent maradni ha belefeledkezik egy videójátéba v sorozatba. (igen ez én vagyok :D)


A tested azonban nem tudod becsapni. Elalszol magadtól és mivel a tudatalttid azt diktálja, h még nem szabad elaludnod ezért megébredsz és reagálsz az üzenetekre.


Ilyenkor azonban kissé önkívületi állapotban vagy. Az agyad elvégzi a szükséges munkát, de a tudatod alszik tovább. Mint pl mikor 3 óra alvás után megkérdezi vki h:


"Józsikám akkor jössz velünk pecázni? Már hajnali 4 van!"

Erre elküldöd az illetőt a halál f..ára és nem is emlékszel majd rá, mikor 4-5 óra mulva felébredsz.


Mikor Béla hazajön a pecezásból, Te ráförmedsz h mértnem keltett fel. Béla meg Józsinak esik h ugyan hogy képzeli h úgy beszél vele ahogy reggel tette. Ez természetes dolog.

2015. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösziii:D
2015. márc. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!