Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is jol csinalom?...

Szerintetek is jol csinalom? Vagy ez orultseg? Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szerintetek is jol csinalom? Vagy ez orultseg? Ti mit tennetek a helyemben?


Angliaban dolgozom, egy eleg jo munkahelyen, ami szinte "karacsonyi ajandekkent" hullott ala. Netto 14-15 fontos oraberem van, ami joval tobb mint a minimalber (6.31) Elinteztem, hogy szombat, vasarnap nappal, hetfo este legyen a fix beosztasom - ez 417 fontot jelent.


VISZONT

Ez nem egy hosszutavu munka. Szinte barmikor vege lehet. Igy folyMatosan kepzem magam... ITTHON - mivel itt rovidebb ido alatt tudok kepesitest szerezni jelenleg, mint Angliaban.


IGY ingazni tervezek a ket orszag kozott... minden szombaton hajnalban repulok ki, es minden kedden delutan jovok vissza. Kozben hostelban vagyok, ill. sajat dolgaimat intezem hetfo egesz nap, es kedd delutanig.


Az anyagiak per het:

Bevetel: 417 font

Kiadas:

110 font repulo oda-vissza

45 font a hostel, de lehet csak 1 estere kell 15 font

20 font londoni transzfer

15 font kaja (reggeli a hostelban)

ca. 200 font osszesen


417-200= 217 font per het kb. 80.000 Ft

217x4.333= 940 font per ho kb. 347.000 Ft kereset.


Szerintetek orultseg?


Vagy maradjak itthon, es eljem fel azt az 1.200.000-et amit felretettem, mikozben gyakorlatozom. DE akkoe bukom a munkat, oda tobbet nem mehetek vissza, ha egyszer elmegyek.


Vagy koltozzek rendesen ki, DE akkor nem foglalkozom a jovommel, es a munkanak barmikor vege lehet, tehat emiatt ugy erzem tovabb kell tanulnom, hogy biztositsam kesobb is ezt a fizetesi szintet, illetve, ha tovabbtanulok akkor a duplajat is elerem kevesebb, mint 1 ev alatt.


2014. márc. 28. 00:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Tehat a hetem igy nez ki:


Szombat: kirepules, munka

Vasarnap: munka

Hetfo: ugyintezes, setalgatas, stb. este munka

Kedd: reggel vegzek a munkaval, utana ugyintezes, ha kell irany repter - HAZA estere erek haza, kb. 9-10 kozott.

Szerda: gyak. delutan szocializacio xD

Csut: gyak. delutan pihi egyebek

Pentek: gyak. koran fekves

Szombat hajnal repter

2014. márc. 28. 01:02
 2/5 strikeman válasza:
Ha bírod az ingázást, akkor szerintem addig üsd ezt a vasat, amíg meleg. Szóval csináld ameddig tudod, mert keresel vele és félre is tudsz tenni. Ha viszont már kikészít az utazás és ez az egész, akkor hagyd abba.
2014. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, hogy fogod bírni fizikailag ÉS lelkileg ezt az ingázást. Biztosan ki fogod tudni magad pihenni?

Mondjuk akkor sincs semmi, ha nem téged küldenek el, hanem ha eléred a határaidat, akkor te lépsz le. Szóval vágj bele, de tudd elengedni, ha kell.

2014. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek is vagjak bele, aztan lesz, ami lesz.

Eddig is sokat utaztam, volt hogy 5 repulout per ho megvolt, de az megsem minden heten oda-vissza. Hat kivancsi vagyok meddig fogom birni, vagy egyaltalan fog-e tetszeni ez az egesz, eddig ugy erzem a titkolozast leszamitva egesz jo lesz - mert a munkahelyemen nem fogom elmondani mi van, viszont a fonokom mindent tudni akar a privat eletemrol, meg tanacsokat ad, en meg mindig is utaltam, ha valaki beleuti az orrat mas dolgaba. En meg ugy fogom magam vissza, hogy valami csiposet vissza ne szoljak. Sajnos total mas az ertekrendunk...


Na meg az itthoniaknak se mondhatom el az egesz sztorit. De mar igy is csodalkoznak, hogy sokat utazom. Hogy-hogy megeri? De mar megmondtam anyukamnak is, senkinek nem kell mondani, hogy mikor merre vagyok.

2014. márc. 28. 12:25
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, hetfon elhunyt a neni. 99 eves volt.

A hetfoi fizetesemet meg megkapom, es meg 2 het vegkielegitest.


Nem vagyok ketsegbeesve, kicsit izgulok, mert most mar tenyleg nem halogathatom a vallalkozoi tervek megvalositasat.

Na meg 1 honapja kivettem egy 2 szobas lakast, szoval van hol lakni, de ara is van :)


Meredek volt ez a kozel fel ev, de mar hozzaszoktam :) A jovoben is utazom, utaznom kell, mert Magyarorszagon keresek dolgozokat a cegemhez es traininget is itt tartok majd Budapesten, de most mar en osztom be az idomet.


55 repules. Ennyi volt keddig. :) Ja es pentekenkent sosem fekudtem le idoben xD

2014. aug. 28. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!