Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálom ezt? Semmiből...

Miért csinálom ezt? Semmiből indulva 30 éves koromra milliomos lettem. Van szép feleségem és egy pici lányom. Megvan mindenem és mégis folyamatosan csajozom. Miért nem bírok hűséges lenni?

Figyelt kérdés
És most csapdába kerültem. Az van amire nem számítottam szerelmes lettem egy 19 éves lányba. Megőrülök.

2015. febr. 2. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

A milliomosok nem ide irkálnak, csak akik álmodoznak erről az életről. Most komolyan! A sok hülyétől vársz tanácsot?

Pszichiáter! Az kell neked! Hiszen megtudod fizetni... (egyébként a TB is fedezi ha nem maszekhoz mész)

2015. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mert egy halatlan diszno vagy es majd akkor kapsz a fejedhez amikor mindent elveszitettel ami a szep eletedhez tartozott.
2015. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Genetikailag az embert nem úgy tervezték, hogy csak egy partnere legyen, azzal élje le az életét. Ha szereted azt a lányt ,szerintem vállald fel. Az sem ritka, hogy valaki utólag jön rá, nem a párja élete nagy szerelme.
2015. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a normàlis vàlaszt. Igazàból nem is tanàcsot vàrtam hanem jó volt kiirni magamból ha màr kibeszélni nem tudom. Közös a baràti körünk a feleségemmel és ezért nem beszélhetek senkinek erről. Nem akarok elvàlni mert a feleségemet is szeretem tisztelem. Viszont ezzel a fiatal lànnyal egy kicsit kiléphetek a hétköznapokból és újra àtélem milyen szerelmesnek lenni. Bàrki bàrmit mond a hàzasàg alatta szerelem àtalakul szeretetté és megszünik az izgalom. Legalàbb is én ezt tapasztalom. Az első kommentelőnek üzenem a milliomos szót figyelemfelkeltésnek irtam. Egyébként fogorvos vagyok és a feleségemmel közös vàllalkozàsban fogorvosi rendelönk van.
2015. febr. 3. 06:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.:-)

Na mi lett azótata?

Felvállaltad vagy elfelejtetted a lányt?

2015. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hogy mi lett a vége leírom. Visszatértem a földre és azóta boldog vagyok a kis családommal. Szerencsére hamar kiderült ,hogy a fiatal kis csaj sem a hűség mintaképe így kiábrándultam belőle! Jól jókor jött ez a pofon most már okosabb leszek.
2015. aug. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!