Idegbeteg lennék?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar felkapom a vizet és ezt úgy vezetem le, hogy kiabálok, káromkodok, a falba nagyokat ütök, goromba vagyok. Az osztályomat utálom. Olyan fogalmatlanok járnak oda, hogy nem igaz... Órán pofáznak, beleröhögnek, kiabálnak, nem tanulnak, pedig gimnazisták. (Tisztelet a kivételnek) Egyszerűen meg tudnám őket ölni viccen kívül. Nagyon idegesítőek. Itthon a testvéremmel durván beszélek, de akárhogy is próbálom kontrollálni nem tudom visszafogni magam. A másik az, hogy nem szeretek a "barátaimmal" lenni. Nem szeretek elmenni kocsmázni a haverokkal, holott az alkoholt szeretem. Inkább tanulok péntek este a szobámban ahol senki sem zavar. Az embereket, akiket utálok néha durván megbántom, nem tudom miért. Talán azért mert úgy hiszem, hogy megérdemlik. Sokan mondták, hogy magamnak való vagyok. Lehet, hogy igaz. Nem tudom. Osztályban én voltam az egyetlen akit senki nem látott. Már néha kérdezgették, hogy élek e még és ilyesmik.
2015. márc. 22. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki az, akit szeretsz?


Mióta van ez az állapot?

2015. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező, el kell hogy mondjak neked valamit. Nem vagy idegbeteg. Az iskola azért van, hogy tanuljon az ember, és nem azért, hogy néhány hülye miatt tönkremenjen az életed, a tanulási lehetőséged. Ezek semmit nem adtak neked, egy senkik, még arra sem képesek, hogy végig üljenek 10 percet anélkül, hogy ne tegyék tönkre az órát. Legalább te kicsit tudod kontrollálni őket, nagyon jól teszed. Ők azok, akik vétenek az osztály ellen, a tanulás ellen, nem te. Nemcsoda, hogy mindez idegesít. Nem te vagy idegbeteg, hanem ők. Mert aki órán a tanulás helyett röhög, annak súlyos problémai lehetnek az idegeivel. Ráadásul még egy órát sem képesek végigülni beszéd nélkül, akkor meg ki is az idegbeteg?


"a falba nagyokat ütök"


Na itt a baj. Ezért mondják rád, hogy idegbeteg vagy. Tudod hol rontod el? Ott, hogy a falt ütöd, és nem pedig azokat, akik felidegesítettek téged. Mert aki a falat üti az az idegbeteg. Aki pedig a másikat, az menő kemény srác. Aki vét az osztály ellen, aki bűnt követ el azzal, hogy ellopja tőled a nyugalmat és a tanulási lehetőségedet, az egy bűnöző. Az az egyik legértékesebb dolgot lopja el tőled, a tudást. Nem mondom, hogy verd meg őket. De ha ütsz, akkor ne a falat, hanem azt a dolgot, ami felidegesített. Így a jogos, hidd el, ezentúl nem idegbeteg leszel, hanem az, aki ha azt mondja, hogy CSÖND, akkor csönd lesz. De egy valamit mondok neked. És ha ütsz, akkor pontosan.

2015. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!