Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegbeteg lennek?

Idegbeteg lennek?

Figyelt kérdés

A szuleim ahol tudnak belemkotnek folyamatosan..ez engem mar tteljesen kikeszit. Legfokepp apam, o mindig ott van ahol en es nezi, hogy mit csinalok es mikor tud valamibe beleszolni. Ha epp a furdoszobaba vagyok, mert megyek valahova es keszulok akkor bejon es elhord minden riban*nak pedig csak megfesulkodok meg egy minimalis sminket rakok fel. Ha a konyhaba vagyok akkor kijon es persze egybol beszol, hogy miert azt eszek amit. Es sorolhatnam meg... Anya is hasonlo egyebkent. Ha apa hazajon munkabol mar ideges leszek es probalom elkerulni. Ha anya bejon a szobamba mar akkor is nagyon ideges vagyok. Mindenen felhuzom magam, ha veluk vagyok folyamatosan ideges vagyok es, ha valamiert beszolnak akkor vagy orditok veluk vagy bogok egy sort. Ha masokkal vagyok akkor ilyen sosincs, de ok szimplan a jelenletukkel idegesitenek. Most akkor idegbeteg vagyok?

16L


2013. júl. 28. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem te vagy idegbeteg, hanem a szüleid...

Minden rosszindulat nélkül.

2013. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt.

Csak már külön lakrészben lakok, amihez van kulcsom. :)

Csodákra képes egy kulcs. Az a nyugalom kulcsa.


Ha betéved valamelyikük, akkor ugyanez megy nálunk is, amit te leírtál. De rövid időn belül kívül találják magukat. :D


32/N

2013. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!