Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak engem irritálnak a babák?

Csak engem irritálnak a babák?

Figyelt kérdés

...a gügyögésük, a sírásuktól kivagyok, meg az olyan szavaktól is feláll a hátamon a szőr, hogy "szopi, babóca, baby, pocaklakó, kismami". Yaaaay! Szerintem rettenetes. Én nem is szeretnék gyereket, eleve nem lennék jó anya.

17/l



2015. márc. 27. 18:33
 1/10 anonim válasza:
Védekezz triplán.
2015. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: Úgy lesz.
2015. márc. 27. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
A szopi /nyali szoval azert baratkozhatsz szerintem.
2015. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja meg a cumi/broki/futyi/nuni-val is.
2015. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ennél még az orál is jobb.. :D
2015. márc. 27. 18:42
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

majd megszereted őket, és más lesz a véleményed :D én se szerettem a babákat, de nem azért, mert velük lett volna baj, hanem a szülőkkel. gügyögnek nekik, agyoncsókolgatják, és nem tudják őket rendesen nevelni (tisztelet a kivételnek) nagyon sokan vállalnak gyereket mint mielőtt felkészülnének rá, mert mondjuk "becsúszik", és akkor már nincs szívük elvetetni. teljesen normális dolog, nincs ezzel semmi baj, csak legalább próbálnának meg igazi szülőként viselkedni.

ha neked lesz babád, vagy majd később biztos szeretnél, az teljesen más lesz, mert az a tiéd. benned lakott 9 hónapig, te hoztad világra, te neveled fel. a te részed :) meg fogsz még változni, ne aggódj.

2015. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még ha teherbe is esel, beadhatod árvaházba.
2015. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az egyik válaszadóval. Én sfe szeretem őket, undorodom tőlük, de szinte biztos vagyok benne, hogy ha nekem lesz kisbabám, akkor már felnőtt leszek, s szeretni fogom. Szerintem veled is így van
2015. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

31 éves nő vagyok, ugyanígy érzek. Nem kell mindenkinek szeretnie őket szerintem, bár sajnos a társadalom sokszor az ellenkező irányba akar nyomni (rokonok, kollégák), mintha minden méhhel rendelkező embernek gyereket lenne muszáj potyogtatni, és imádnia kéne ezt, élete legszebb dolgának tartani. Pedig szerintem én pont azzal teszek jót, ha ezzel a hozzáállással nem szülök. Ellenben a páromat imádom, nekem a párkapcsolati szerelem az legszebb az életemben, kislánykorom óta erről ábrándoztam, gyerekről már akkor se, a babákkal is szerelmi történeteket játszottam.


A változás lehetősége még fennáll, de ha nem változol, az se baj, nem muszáj szülni. Csak találj olyan párt, aki szintén nem akar gyereket. Az enyém szerencsére ilyen.

2015. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a szüleid nem így gondolkoztak...
2015. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!