Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi a leglealázóbb...

Szerintetek mi a leglealázóbb dolog amit lehet mondani egy emberre? Úgy értem, hogy biztosan elgondolkozzon magán. (hűtlenség)

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 18:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, "legmegalázóbb dolog"...:)
2010. febr. 17. 19:06
 2/10 anonim ***** válasza:
ki volt hűtlen? hozzád vagy máshoz?
2010. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hozzám, de régi sztori, csak kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan reagáltatok, ill. mit mondtatok neki, hogy kicsit magába szálljon..
2010. febr. 17. 19:26
 4/10 A kérdező kommentje:
vagy ha nem történt ilyen veletek, akkor mit mondanátok, bár ilyet, csak az tud mondani, aki átélte a szitut.
2010. febr. 17. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bunkó stílusom van (csiszolom de vki mindig kizökkent) szóval ha én azt mondanám:


- Biztos hogy anyád is félre kurt mikor Te megfogantál.


Azért mondanám ezt mert m1 hogy férfi vagy nő normális esetben szereti az anyját és ha róla rossz szó esik akkor elgondolkozik.

2010. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Engem még nem csaltak meg, de az a baj, ha valaki ilyet tesz, szerintem mondhatsz neki akármit, nem fogod megbántani, vagy hatni rá... De tuti mondanám, hogy a viszont nem látásra, és hogy menjél a másikhoz. De az, hogy megmutasd neki, hogy ez neked mennyire fáj, semmi értelme, azzal még a büszkeségét legyezgeted... minnél durvábbat mondasz, ezt annál jobban kimutatod. Aki ilyet tesz, nem szeret igazán, szóval nem is tudod nagyon megérinteni a lelkét, akármit mondasz... persze lehet h nekem is elborulna az agyam és jó durván küldeném a ***************

Te mit mondtál neki?

2010. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kedvenc filmidézetemet: "Sosem fogsz arra ébredni,hogy a f..rkadat szpja!" :DDDD
2010. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"sosem fogsz arra ébredni,hogy a f..rkadat szpja!"

kedvenc film ídézetem..eddig sokkot váltott ki belőlük..aztán elgondolkoztak kit csaltak meg,és hogy már nincs visszaút,mert én senkit sem fogadok vissza!Szar nekik.. :D

2010. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bocs hogy kétszer küldte el,de kicsit sz.rakszik a net.. :S

a lényeg ottvan..

2010. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
annyit mondtam neki, hogy "A legutolsó vagy a szememben, a leges legutolsó. Én elásnám magam, jó mélyre..."
2010. febr. 18. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!