Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűtlenség? Lányok/Nők mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlenség? Lányok/Nők mi történt Veletek? Miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban, években egyre többet hallom, illetve olvasom külömböző fórumokon, itt a gyakorin is, hogy, megcsaltak, átvertek, becsaptak, ( a nők) mit tegyek?

És mindenféle megbánás nélkül teszitek, mintha ez lenne a világ rendje, és egyre durvább dolgokat csináltok. pl a férjemmel gyereket szeretnénk, de felcsinálatom magam mással, majd a hülye férjemenek azt hazudom hogy az övé a gyerek! (a nővérem a példa. Meg inkább elvetetem mert lehet hogy nem is tőle van, azzal a kifogással, hogy meggondoltam magam, nem kell még gyerek! Ez gusztustalan, miért kell ezt csinálni??

Akkor most Én is kezdjek el aggódni, hogy ha majd gyereket szeretnénk a párommal, lehet hogy nem is az enyém lessz? Vagy mi a f@sz?.

Lehet vannak rendes nők, de hol? És meddig maradnakˇˇ rendesekˇˇ ?

Sok lány/nő ismerősöm van és eddig egy sem mondta 100%-ra hogy hűséges tudna maradni. Miért van ez?

Míg Szüleink, Nagyszüleink azért vannak még mindíg eggyüt a párjukkal mert tisztelik, és nem csapják be! Azért váltunk mi férfiak olyanokká amilyenek vagyunk, mert Ti Nők nem úgy viselkedtetek az idők folyamán..

Ez a mai divat félrequrni ahol csak leht??

Most sok nő fogja írni hogy ne általánosítsak, mert hogy ez a ritkább eset, de én nem hiszem, a férfi társaim is tudnának erről mesélni..........


2011. szept. 30. 10:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%

A rendes nők csak a gyakorikérdések.hu-n léteznek.


"Míg Szüleink, Nagyszüleink azért vannak még mindíg eggyüt a párjukkal mert tisztelik."


Na persze a szüleink korosztályában is már minden második házasság válással végződik, folyamatosan csalják egymást, aztán csodálkoznak, hogy a gyerekük nem tud normális emberi kapcsolatokat kialakítani...

2011. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj!

Attól még, hogy valaki megcsalja a férjét lehet rendes nő! Sok férfi is megcsalja a feleségét, és úgy megy haza, mintha mi sem történt volna! Egyszerűen nekik több kell, és nekik ez így jó! Vannak társadalmak, ahol ezért van többnejűség! Mondjuk többférjűségről még nem hallottam.

Ne hidd, hogy régen nem történtek ilyen és ehhez hasonló dolgok, mint amiket a "mai nők" és firfiak tesznek!

Mondjuk az tényleg undorító, hogy felcsináltatja magát mással és a hites párja neveli, van ilyen az ismeretségi körömben is, gyagya ember védve a feleségét azt mondja -mindegy hol görög a göbe, lényeg itthon malacozzon. Nos ő szerintem nem normális!

37/N

2011. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Tévedsz,mi nők váltunk olyanná mint a férfiak,ti mindig is ilyenek voltatok.
2011. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerű. A szüleink korosztályát én sem keverném bele, egy cseppet nem jobbak, legfeljebb nem mondják el neked. A régiek viszont még abban a szellemben nőttek fel, hogy a házasság szentség. Amit nem lehet elválasztani, aminek alá kell rendelni magukat.

Ma a házasság csupán annyit jelent, hogy vagyonkközösségben éltek. Semmi mást. Ez pedig nem kötelez.

Emellett mindenki azt szajkózza, hogy hallgasson az ember a szívére és menjen utána. Márpedig a szív nem kitartó, egy hosszabb házasságban is lesz, hogy más megdobogtatja. A régieknél ez az ördög műve volt, ami ellen küzdeni kellett, ma viszont szinte elvárás, hogy rohanj az ilyen fellángolások után.

2011. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

megsúgom neked Kedves Kérdező, hogy nem a nők mindig a hibásak...

A mi környékünkön (úgy tíz város aho9l jártasabb vagyok)

csak azt hallom, hogy a pasim lefeküdt egy másik csajjal, meg kihasznált...

Ezen kívül, igenis sok nő van, aki nem ribanc, de azokat nem csehókban kell keresni.

Engem két kapcsolatomban is megcsaltak, pedig nem hiszem, hogy okot adtam volna rá, sőt... mégis megtették, mondván, hogy reménytelen szerelem volt anno a csajjal, és most összejött...

Na midnegy, nem papolok itt, csak örülnék, ha nem általánosítanál. A nők fele igenis NŐ, akik odaadóak, a másik fele meg ribanc. De azt szokták mondani, hogy minden ribanc mögött egy pasi áll aki azzá tette, és minden tökösgyerek (értsd úgy, hogy akinek mindenki csak egy éjszakára kell) mögött egy ribanc áll.

2011. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

ja és, ha a feleséged félremegy, akkor ne menne, hanem magadban keresd a hibát, mert te nem tudtál neki valamit megadni, amire vágyik. A leggyakoribb: dolgozik, hazamegy, főz, gyereket ellátja, foglalkozik velük, takarít, aztán egy kis szeretetre vágyik a férjétől, vagy egy két elismerő szóra. Erre az meg hazamegy a munkából, eszik, morog, mert felcseszték az agyát, lefürdik, aztán alszik...

Persze, ez sem mindenkinél van így, nem is akarok általánosítani. 10:52es voltam

2011. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Szesze ***** válasza:
100%

Szerintem ez, hogy "Azért váltunk mi férfiak olyanokká amilyenek vagyunk, mert Ti Nők nem úgy viselkedtetek az idők folyamán.." ez egy nagy hülyeség. A világ legegyszerűbb dolga, másra kenni a dolgokat.


Sok nőnek változott az idő folyamán a gondolkodása hogy ha egy pasi megteheti ezt meg ezt akkor egy nő miért nem.

Ez ezután már nem fog változni. Nekem személy szerint nem kell olyan pasi akinek meg volt a fél ország. De szerintem eddig is voltak rib@nc nők, meg himringy0 pasik és ezután is lesznek. Olyan párt kell választani aki nem ilyen, és akkor nem kell félj, hogy a gyerek nem a tied.


20L

2011. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz kérdező?

Nem csak a nők csalják meg a párjukat, hanem a férfiak is igen húha most meglepődtél?

Sajnálom. Olyanról is tudok aki a terhes feleségét csalta meg, még hozzá egy prostival. És ebből többet is tudok, mint fordítva. Nők is megcsalják a párjukat,igen, de a férfiakat miért hagyod ki? Miért írod úgy, mintha olyan nagy dolog lenne ez a megcsalás dolog? Mindig is volt ilyen, régebben is előfordult, ma is.

Sokan azt sem tudják, hogy hogyan kell megtartani egy jó párkapcsolatot. Sokan hogy ha valami gond van a kapcsolatukban inkább a könnyebb megoldást válasszák a megcsalást, mintsem leüljenek egymással megbeszélni a problémákat és együtt megoldani. Akár férfi akár nő.

2011. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a múltkor valamelyik kérdésben pont néhány férfitársad feszegette a témát, hogy a férfiak genetikailag nem monogámok, tehát a vérükben van, hogy nem elég nekik egy nő, ezt el kell nézni nekik. Ha jól emlékszem, egy srác felhozta példának a nagyszüleit, hogy a nagymamája mondta, hogy akkor is a nagypapa mellett marad, ha ő megcsalja, mert megérti. Ő viszont nem csalná meg, nem k...va ő.

Úgyhogy amit leírtál nem hogy általánosítás, hanem még csak nem is átlagos.

Azt is írta egy férfitársad, hogy amíg a férfiak csak fizikailag, a nők érzelmileg csalják meg a másikat.

Mondjuk velük sem értek egyet, meg veled sem. Ez két szélsőséges nézőpont.


Régebben tényleg elfogadottabb volt, hogy a férfi néha azért meg-megcsalta a nőt, a nő meg csak tűrte.

Mostanában már más időket élünk, a nők is máshogy élnek, mint akkoriban, már nem függenek annyira a férfiaktól és már nincs nagy különbség abban, hogy hány nő és hány férfi csalja meg a párját, pár a statisztika még mindig a férfiak javára billen olyan szempontból, hogy melyik nem csal többször. De ez csak statisztika persze.


Szintén egy érdekes dolog: Olyan nincs, hogy azért váltam ilyenné, meg olyanná, mert becsaptak... stb.

A férjemet is átejtették párszor, mielőtt engem megismert, engem is becsaptak, megbántottak. Mégsem váltunk semmilyenné, szeretjük, tiszteljük egymást és meg sem fordul a fejünkben a megcsalás.

De mi soha nem is nyavalyogtunk azon, mint ahogy egyesek teszik, hogy minden a csúúúúúnya másik nem hibája.

2011. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%

Ja de a férfiak nyugodtan csinálhatják..az már normális igaz? abba nincs semmi rossz...?!

szánalmas...

2011. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!