Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi vagyok én? Jó vagy rossz?...

Mi vagyok én? Jó vagy rossz? Lehetek pszichopata? 15/L

Figyelt kérdés
Anyai ágon rengeteg a depressziós és a mamám 22éve öngyilkos lett. Egyszer anya is be akarta magát gyógyszerezni de apával megnyugtattuk. Azóta csak örökösen lehangolt. Apai ágon nem ismerel senkit mert apa szégyenli a rokonait. A testvérei nevét sem tudom. Ritkán beszél róluk de akkor sokáig. Olyanokat szokott róluk mondani hogy sok az agresszív, gyilkos és elmeséli hogy néhányan hogyan öltek. Van olyan rokon aki 70évig volt börtönben egy halállal végződő verekedés miatt. Apa már rengeteg embernek okozott komoly sérülést. Csak anyát és a gyerekeit szereti. Azt mondta anyának hogy ha valaki fel idegesíti akkor ő egy szem rebbenés nélkül meg tudná ölni. Az antiszociális személyisèg zavar és a depresszió örökölhető. Depresszív vagyok de nagyon szeretek manipulálni és irányítani.

2015. márc. 28. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopata azt jelenti hogy nincsenek érzelmek.


Az biztosan nem vagy, mert akkor ezt a kérdést nem így tetted volna fel. Genetikailag nem öröklődnek azok a problémák amiket írsz de neveltetés során a gyermek sajnos átveheti a szülő problémáit. Vannak terápiás technikák amikkel le lehet tenni ezeket a terheket.

2015. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!