Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves korotokig tudtok...

Hány éves korotokig tudtok visszaemlékezni? És mi az a legkoraibb élmény/esemény vagy bármi amire emlékeztek?

Figyelt kérdés

Pl:emlékszem amikor járókából néztem a knight ridert(de csak az elejére emlékszem ahogy kezdődik)

És arra is emlékszem amikor tanítottak járni...


2010. febr. 17. 19:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sincs korábbi emlékem négyévesnél: akkor kaptam emg a négykerekű biciklimet, és hazasétáltunk a családdal (legalábbis anyu meg a nagymama ott volt). A sétálás úgy történt, hogy ők sétáltak az út szélén, én meg nagyjából egy km/h-val randalíroztam előttük a négykerekűvel. Piros bicaj volt, imádtam, és utána bundáskenyeret ettünk.

Én most vagyok terhes, és a Lelki köldökzsinór c. könyv szerint már most kommunikálhatnék a poronttyal (bár még csak 14 hetes - majd ha mozog, akkor megpróbálom.)

Annyiban nem jó a könyv, hogy tele van idegen szakkifejezésekkel, és néhol össze-vissza rémisztgetik a kismamákat (az a legrosszabb ha nem veszel tudomást a gyerekről - hogy a fenébe vegyek tudomást ha még meg se moccant?? első gyerek. Kitettük az uh-képet a tükörre és annyi.)

Szóval bocsi ha off voltam:)

Állítólag ha négyéves koruk előtt megkérdezed a gyerekeket, hogy mondják el hogyan születtek, meglepő dolgokat mondanak: leírják saját szavaikkal a császármetszést, a szülési komlikációkat, mindenfélét. Kíváncsi leszek.

2010. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!