Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom eldönteni...

Miért nem tudom eldönteni hogy normális cuccokat hordjak, és elegáns külsőm legyen, vagy inkább ilyen katonás feelingű? Mind a kettő tetszik, és igen csak a két véglet kb.

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet időnként így, néha pedig úgy öltözni?
2015. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem előbb-utóbb úgy is megunnád, ha folyamatosan pl. elegáns lennél.. Egy idő után biztosan megkívánnád, hogy te is valami laza cuccokba járj :D

Öltözz úgy, ahogy éppen kedved tartja! Nem kell külön bekatekorizálni, hogy "én most elegáns leszek" :"D

2015. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemértem én ezt, valaki elmagyarázhatná, a páwák azok a legfrisebb új newyorker-es cuccokba járkálnak, és aszerint beszélnek amit épp ellestek a justin biebertől, a skineahek,bakancs,nadrágtartó, borotvált fejek,bunyó cigányölös zenék. a rockerek fekete cuccok, rock zenék. ahogy látom a társadalomtól, valaki kiválaszt egy stilust és ahoz illő cuccokat, viselkedést,zeét választ. és nekem majdnem mindegyik bejön, de egy emberen nemlehet az összeset megvalósítani, egyiknap lennék laza reagga-s másnak lennék kemény skinhead, miért van ez? miért nem idealizálodott bennem még? 21 éves srác vagyok....
2015. márc. 29. 16:44
 4/7 A kérdező kommentje:
már azon is gondolkoztam hogy skizofrén vagyok, hogy az egyik énemnek ez tetszik, a másiknak pedig az....
2015. márc. 29. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Azok akikről beszélsz, egyik sem normális. Normális ember vesz valami cuccot amiben jól érzi magát és éppen kapható és sokkal komolyabb dolgok foglalkoztatják ennél. Azt hittem 16 éves vagy, és most éled meg az individualizmus első pillanatait. 21 évesen már kicsit fura.
2015. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma elgondolkodtam ezen és arra jutottam hogy én nem akarok ilyen stílusokat. Csupan csak ha latok egy elegans ember. Vagy egy rasztat. Vagy egy skinheadet, vagy egy pawat. Rajuknezek es rajtuk jol all es hirtelen megtetszik es magamat is eltudnam kepzelni olyan helyzetbe. Devez miert van velem? Miert nezek meg mast? Es mas stilusat miert provalom magamra tukmalni? Nekem miert nincs kialakult?
2015. márc. 29. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hetfon legyel pawa, kedden skinhesd, szerdan rocker, csutortokon elegans, penteken legyen mindenbol egy kicsi, hetvegen meg jarj meztelenul ;)
2015. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!