Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, hogy viszonyulnátok egy...

Fiúk, hogy viszonyulnátok egy ilyen csajhoz? 17/L

Figyelt kérdés
Tavaly lehet,hogy észrevehette egy srác,hogy megnézem,kerestem a pillantását és ő is viszonozta azokat. Most egy nyelvi órára járunk és inkább én rá sem merek nézni. Valószínűleg magasról tennétek az egészre ugye?

2015. márc. 18. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából, mi fiúk nem veszünk észre ilyen apró dolgokat. :s 20/F
2015. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez természetesen a külsődön és személyiségeden múlik de az mindenképp imponál nekünk ha egy lány néz és próbál szemezni, hatalmas önbizalmat ad ahoz hogy leszólítsuk

19/F

2015. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ránézhetsz. Mi van ebben? Ha viszonozza, viszonozza, ha nem, akkor nem. És bármelyik történik, ugyanolyan bizonytalan maradsz.
2015. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem néz rám, sőt, szándékosan kerüli a tekintetemet, akkor én honnan a francból tudnám, hogy bejövök neki? Nem foglalkoznék egy ilyen lánnyal.
2015. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy elég szégyenlős és zárkózott vagyok és ettől még jobban,hogy elérhető távolságba került.
2015. márc. 18. 21:05
 7/7 anonim válasza:
De közben meg jutnál egyről a kettőre... nah ez így együtt nem megy sajnos....
2015. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!