Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14eves fiu vagyok es az...

14eves fiu vagyok es az iskolaban sokan csufolnak azzal, hogy leany vagyok. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért csúfolnak így?
2015. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oszinten nem tudom! :)
2015. márc. 30. 16:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég nehéz a szitu.XD Vedd viccesre a figurát,ezt tudom ajánlani!Nyugi,engem is csúfolnak japánnak,mert olyan a szemformám.De nem izgat.Szerintem különleges.Talán mondd azt nekik,hogy honnan tudják?Csak nem vagytok melegek?Felismeritek a közületek valót?XD
2015. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az utolso mondatodat nem ertem! :D. De azert koszi! :)
2015. márc. 30. 16:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit!A lényeg,hogy találj ki valami ütős beszólást!Sok sikert!Megfognak lepődni,főleg ha kis félénk vagy!Hidd el,én tudom!
2015. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De miért hosszú a hajad vagy lányos az arcod? :D
2015. márc. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem szabad az ő játékukat játszanod.Az emberek ilyenek,rászállnak valakire,és mindenki igyekszik ráterelni a figyelmet,hogy ne az ő gyengeségeik kerüljenek terítékre. Téged betaláltak. Vagy egyáltalán nem foglalkozol vele,és adod a kősziklát,vagy megkeresed szépen csendben a fő hangadóknak a gyengeségeit,és vagy nyíltan,vagy titokban szépen egyesével lejáratod őket. Ha nem vagy eléggé hidegvérű,akkor inkább hallgass,légy a bölcs kőszikla.
2015. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 aries 2 ***** válasza:
Nem tudom. De engem is csúfoltak annak idején. Visszahúzódó, félénk, csendes voltam, nagyon vékony, alacsony. Az arcom nagyon szép volt, és talán lányosnak hatott. És volt rá példa, hogy lánynak neveztek. Sőt, még mind a mai napig is akad, aki annak lát, viszonylag nagyobb távolságból. Én teljesen elfogadom magam, amilyen vagyok. Ilyen a lényem, ilyen a kisugárzásom, alkatom. Nagyon jól érzem magam a bőrömben. Nem akarnék más lenni, csak ilyen. Senki sem születik tökéletesen, tisztán csak lánynak, vagy fiúnak. Sajnálom, hogy csúfolnak ezért. Normális esetben, még akkor sem szabadna, hogy csúfoljanak téged, ha direkt lányként viselkednél, vagy öltöznél. Bár az már beteges lenne. Fiús viselkedést erőltetni, utánozni viszont értelmetlen.
2015. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha oda akarsz csapni nekik akkor gyúrjál, bokszoljál légy férfi ha zavar az hogy le lányoznak, vsznű nem hiába mondják ezt rád. Az én munkatársaim közül is van olyan akit mi le menyecskézünk de az full meleg, de mindegy nem szoktuk amúgy megbántani csak magunk közt marhulunk, egyébként szegénynek tényleg jobb lett volna ha lánynak születik, szval csak keményen barátom! én mikor 91 kiló voltam 46-os karral nem mertek szinte hozzám se szólni meg kitértek előlem szval hajrá! :)
2015. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aries 2 ***** válasza:
Bár én azt hiszem 13 évesen kezdtem el fekvőtámaszozni 20 éves korom körülig, utána keményen gyúrni, végül 36 évesen abbahagytam. De csupán sovány izmaim lettek. Legjobb formámban sem éreztem magam biztonságban az utcán.
2015. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!