Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy azt kívántátok, bárcsak meg sem születtetek volna?

Figyelt kérdés
Én mindennap ezzel a gondolattal kelek és fekszem. Még egy ilyen szerencsétlen, szánalmas, nem életrevaló ember szerintem nem létezett mint én. :( Már csak az nyugtat meg, hogy van kiút mégpedig az öngyilkosság. Tudom, hogy azzal vége és az örök álom vár, ebben biztos vagyok, de legalább nem szenvedek tovább.
2015. ápr. 1. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát magamon még nem, de volt egy srác, aki egy buliban megmarkolta a fenekemet, aztán mikor a térdem betalált oda középre, ő is valami ilyesmire gondolhatott :)


Te meg ne legyél magad alatt, hanem próbálj meg változtatni a szerencsétlenségeden. Meg mi az hogy nem életrevaló? Ugyanmár, ez baromság. Szedd szépen össze magad, megölni úgysem tudnád magad, hiába állítod hogy igen.


Neked egy pofonra, utána egy nagy beolvasásra lenne szükséged, hogy ne siránkozz, hanem kapd végre össze magad, aztán pedig pszichiáter szakorvosra.

2015. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alapvetően nagyon érzékeny srác vagyok. :(
2015. ápr. 1. 12:11
 3/5 ArthurConanDoyle válasza:
Azaz igazán erős ember, aki a legrosszabb tulajdonságait használja a legerősebbként.
2015. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyu, gondolkodj egy kicsit el azon, hogy vajon tuti biztos az, hogy ha ezzel a gondolattal véget vetsz az életednek akkor vajon jobb lesz utána?


Csak gondold végig, mivan, hogy ha a halál után nem a semmi vár, hanem mégis van valami?

2015. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is roppant érzékeny vagyok, ezért válaszolok egyébként mert nagyon is együttérzek, kb csajnak kellett volna születnem, náluk elnézik az érzékenységet..de mi nálunk srácoknál röhejes
2015. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!