Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mazohista lennék? (többi lent)

Mazohista lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal hogy sohasem voltam depressziós,és soha semmilyen öngyilkossági hajlamom nem volt.

12 éves koromban kezdődött ez az egész.Volt egy srác akivel "jártunk" és a szakításunk után megvágtam a kezemet,majd utána megfogadtam hogy soha többé nem teszek semmi ilyesmit mert nevetségesnek találtam ezt a dolgot,csak akkor azt hittem hogy a fiúnak bűntudata lesz ez miatt.

És hát ugye megfogadtam idézőjelben magamnak hogy nem csinálok ilyet többé de azóta nem tudok leállni ezzel.És félreértés ne essék nem azért mert depressziós vagyok és meg akarom ölni magam,hanem mert egyszerűen leírhatatlannak találom magát az érzést...A bal karom mára már egy hegtenger és igen,mások is tudnak erről.

Két éve rájöttem hogy ez a fajta fájdalom számomra már enyhe.Amikor vagdostam magam akkor mondhatom hogy már nem is éreztem semmit.

Kalapáccsal vertem a kezeimet&lábaimat verettem magam,és a szüzességem sem túl szokványos módon veszítettem el.

Le szeretnék állni de nem sikerül bárhogy próbálom.Ha nem ezer orvosnál voltam már,akkor egynél sem.


17/L.Előre is köszönöm szépen a válaszokat.



2015. ápr. 1. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen elég közel állsz hozzá h mazohista legyél..

Milyen "nem szokványos módon" vetetted el? Ha az is ilyen fajta akkor fasza..

Inkább keress egy NAGYON JÓ PSZICHOLÓGUST!!! Mielőtt kinyírod magad....

2015. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen olyan fajta
2015. ápr. 1. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
A mazochizmus önmagában nem baj, ha kontroll alatt tudod tartani és nem teszel kárt magadban. Ebben az esetben viszont tényleg szükség lenne arra, hogy elmenj egy pszichológushoz, aki tud majd segíteni abban, hogy ne nőjön megint túl rajtad ez az egész.
2015. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!