Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Plázacica" lennék? (Többi lenn)

"Plázacica" lennék? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Még sose mondta rám ezt senki, csak olvasgattam gykn és leírták hogy milyen 1 plázacica és kicsit magamra ismertem...

póthaj vagy festett haj: festem/festettem ombrésra de nem olyanra hogy van 1 ,vonal' oszt onnét szőke hanem tényleg átmenetesre

szétvasalt haj: én is vasalom mert amúgy hullámos és feláll

 fullsmink: sminkelek de csak ha pl pattanásos vagyok, és még azon kívül 1 kis spirál (abból is törölgetek le 1 kicsit)

hozzák viszik mindenhova: én főleg buszozok persze ha Anya ráér akkor levisz (kb heti 1max2)

 ribis ruhák/ sok ruha/ márkás villogtatós ruha: viszonylag sok ruhám van de nem öltözködök közönségesen és a márkás cuccokról annyit hogy max cipő

 a tanulmányi átlagom 3.6 ( a föci és a matek nem az erősségem)

 nem vagyok az a tipikus csücsörítős selfies napi 3kép idézetalá- lány

nem váltogatom a pasikat, akit szeretek azt nagyon

Válaszokat megköszönöm

Üdv 15/l



2015. márc. 14. 19:56
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem attól lesz valaki "plázacica" ahogy öltözik, hanem attól ahogy viselkedik. 16l
2015. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgyvan. Lehet, hogy a kinézeted az öltözködésből kifolyólag egy kicsit hasonlít a plázacicákra, de ha nem úgy viselkedsz mint azok a tipikus egyének akkor szerintem nincs baj. Gondolom, hogy nem a divatot követed, és azért vásárolsz annyi cuccot. Remélni merem, hogy inkább a saját ízlésednek szeretnél megfelelni, és azokat a cuccokat nem divatból veszed, hanem azért mert tényleg tetszenek.
2015. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezt még nem nevezném plázacicának, platina szőke, agyontöredezett, vasalt (és nem dús) haj. Erős piros rúzs, márkás (főleg air max) cipők, segg, mell kint.

....ilyeneket neveznék plázacicának, de nem nagyon tudom. A plázacicák általában bunkók szoktak lenni. Pl a Kertvárosba Száműzve című sorozatban, az a csaj, akit Tesa úgy utál, Deliát! Na ő.. Bocsi, ha megbántottalak/megsértettem valakit!

Ha engem zavarna, én megváltoznék. :))

2015. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a külsőd alapján úgy ítélnek meg,de fontos a viselkedésed is és,hogy milyen ember vagy valójában,azaz a belsőd.Nem hiába mondják külső ami megfog belső ami megtart :)
2015. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!