Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves vagyok 150 cm és 60...

15 éves vagyok 150 cm és 60 kiló nagyon sűrgősen fogyni szeretnék valakiii? Segitsen léccives irjatok

Figyelt kérdés
szerintem ez nem ideális és fogynom kéne de nemtudom hogyan:((((((

2015. ápr. 2. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

plne zabálj annyit,és kezdj el sportolni

most még könnyen alakíthatod tested

2015. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hât jolvan de akkoris :-D szerintem ez nagyon sok a magassagomhoz es koromhoz kepest
2015. ápr. 3. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A "könnyen formálható a tested" részhez csak annyit, hogy csak hiszed. Másrészt igen, kevesebbet (illetve inkább egészségesebbet) enni, kerülni a nagyon cukros ill. nagyon zsíros dolgokat, sok gyümölcsöt és zöldséget enni, eleget inni (!) és mindegy mit, de valamit mozogni-sportolni. Sajnos nincs rá könnyebben kivitelezhető módszer. Sok sikert :)
2015. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszike :-)
2015. máj. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!