Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 magas vagyok és 96 kiló...

170 magas vagyok és 96 kiló na most fogyni akrok nem is ez a gond de tényleg igaz hogy ha lefogyok akkor lógni fog a bőrom?

Figyelt kérdés
fogyás után kondiznék is

2015. márc. 23. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogyás után,hanem közben kezdesz el mozogni,akkor jobbak az esélyeid. Sok folyadék(ez a legfontosabb), rengeteg zöldség-gyümölcs, esetleg testápoló kenegetés.
2015. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyj gyorsan, akkor a bőröd képes lesz követni a változásokat.
2015. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a titka, hogy mozgással fogyj, sok vizet igyál, és lassan fogyj. Én is 170 centi vagyok, 86-ról kezdtem, most vagyok 76, és meg sem kottyant a bőrömnek. (ja és 40 éves vagyok, mert biztosan számít a kor is:))
2015. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fogysz olyan gyorsan, akkor nem fog lógni
2015. márc. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csiß ***** válasza:
Így van.Havi 4,max 5 kiló fogyást próbáld meg tartani.Akkor nem lesz gond.Ennél kevesebb fogyás értelem szerűen nem gond.
2015. márc. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!