Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néznek divatb*zinak meg...

Miért néznek divatb*zinak meg szép fiúnak?

Figyelt kérdés

Hello!

13 vagyok igazi divatb*zinak meg szépfiúnak néznek, mert normálisan öltözködöm , meg mert van rajtam egy kevés kis parfüm... ők a parasztok vagy én a divatb*zi ?

( persze vannak még olyanok mint én őket is olyannak nézik )


2010. febr. 18. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Nyugi, csak irigykednek mert neked van stílusod =)
2010. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Irigyek, ennyi, legtöbbször az áll a háttérben hogy ők is olyanok szeretnének lenni, csak nem merik felvállalni így inkább lenézik aki olyan (amilyenek ők nem lehetnek).
2010. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jó gyorsak voltatok :D köszi ^^
2010. febr. 18. 21:14
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Hagyjad már...az a lényeg te jól érezd magad így :)
2010. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Háát... én inkább szagolom a parfümöt, mint az izzadságszagú, sz@rszagú szájszagot eregető fiú osztálytársamat...
2010. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A normális öltözködés nem a divat majmolását jelenti,az,hogy van egy két márkás cucca egy fiúnak,meg parfüme-na az a normális öltözködés..de ha látnék rólad egy képet,akkor megtudnám mondani,de így nem:S
2010. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen tölts fel magadról egy képet! (kitudod vágni a fejed ha nem akarod magad mutatni) amúgy hidd el! ha mit tudom én mondjuk ha nike felső van rajtad jó farmer meg jó cipő meg egy kis parfüm amit csak közelről lehet érezni nincs baj. de ha ilyen fullos 10ezerforintos cuccokba jársz és 1 méteres körben érzik a szagodat akkor már ott bajok vannak. amúgy szerintem változtass a stílusodon! ne parasztozz le senkit csak azért mert nem tetszel neki.
2010. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem járok 10k-s cuccokba 1-2 márkás cuccom van, aha ugy közelről érzik a parfüm illata...
2010. febr. 19. 13:00
 9/15 A kérdező kommentje:
nem szoktam mindenkit le parasztozni de csak ezt a szót tudom használni egyébként igen olyan nike cipő normális farmer meg olyan indiai vagy mittomén milyen felsőim vannak általában a kozmoxba szoktam vásárolni
2010. febr. 19. 13:02
 10/15 A kérdező kommentje:
* de csak ezt a szót tudom alkalmazni rájuk
2010. febr. 19. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!