Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néznek divatb*zinak meg...

Miért néznek divatb*zinak meg szép fiúnak?

Figyelt kérdés

Hello!

13 vagyok igazi divatb*zinak meg szépfiúnak néznek, mert normálisan öltözködöm , meg mert van rajtam egy kevés kis parfüm... ők a parasztok vagy én a divatb*zi ?

( persze vannak még olyanok mint én őket is olyannak nézik )


2010. febr. 18. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jobban kijavítanám.. Irigykednek, mert te megteheted és meg is teszed. (A többi lusta, vagy épp nem teheti meg) Irigykednek a veled egykorúak, mert nem értik a lányok miért vonzódnak jobban egy tiszta jó illatú sráchoz mint egy hugyszagú gyerekhez.

A nagyobbak azért hívnak így mert lenéznek. Nincs stílusod. Egy kaptafa az összes. Akit divat buzusnak néznek az általában a legkelendőbb ruhákat hordják, nem maradnak meg egy stílus mellett, ami jellemi a moráljukat.

1 kérdés: Félhosszú a hajad esetleg vasalod? A túl pedánsság nem egy alfahímre jellemző tulajdonság. A radikális emberek számára pedig csak alfahím és divatbuzus létezik Ennyi. És az emberek döntő nagy többsége szélsőséges.

2010. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jesszus xd

13 évesen parfüm??? Hát, ne csodálkozz. Szerinted hány fiú használ kölnit ilyen idősen? Ilyet a lányok szoktak, mert ez női dolog. Festeni nem fested magad? Biztos van benned valami látens homoszexualitás, főleg, ha ennyire tudod, hol vásárolsz ruhát... nekem 13 évesen még anyám vett sima pólókat, és rohadtul nem érdekelt, mit veszek fel :D És egy márkás ruhám sem volt.

2010. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

17:12-es köszönöm bár állítólag van stílusom olyan egyedi, állítólag ...

nem félhosszú a hajam és nem is vasalom . Még egyszer köszönöm.


17:46-os nem festem magam , a fiúknak az osztályomban van parfüme sőt van akinek erősebb is mint az enyém...

attól hogy te valamikor még csak sima a pólót hordtál és nem érdekelt mit veszel fel, attól engem még érdekelhet ^^

ja és lőjenek le van egy kedvelt ruha boltom...

(tudod én úgy válaszolok a válaszokra ahogy azok hangoznak ^^)


De azért kösz hogy őszinte voltál

2010. febr. 19. 20:34
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nincs baj a stílusoddal. hagyd őket! ha piszkálnak nézd őket levegőnek és ha megkérdik hogy miért nem beszélsz velük akkor csak mondjad nekik lazán faarccal hogy olyannal nem beszélek aki sérteget a stílusom miatt. erre biztosan meglepődnek :D
2010. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsot
2010. febr. 20. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!