Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg szeretnek valtozni. Mit...

Meg szeretnek valtozni. Mit tegyek meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


9.-es vagyok es kollegiumos. Itt kezdodott az egesz rossz. Olyan osztalyba/iskolara/szakra jarok, ami szegenyebbeknek valo es sok tamogatast kapunk. (AJTP) A kollegium az kotelezo es ez megorit. A het 5 napjan, es a nap 24 orajaban egyutt vagyunk az osztalytarsakkal. Leterhel az iskola, bar igy 0. evben meg nem kell sokat tanulni, de egyszeruen nem megy. Nem nagyon tudok figyelni oran, es nem tudok koncentralni a tantargyakra. Keveset vagy tul sokat alszom es mindig faradt vagyok. Mostmar tudom, hogy depresszios vagyok, mert egy baratnom azt mondta, de en nem hittem neki, de aztan kitoltottem 6 (!!!) internetes tesztet es mind azt irta, hogy eros depresszioban szenvedek. Pont ezen szeretnek segiteni. Nem szeretnem tobbet karcolgatni magam, es szeretnem ha tobb figyelmet tudnek szentelni mas dolgokra. (Nem divatbol csinalom, mivel senki sem tud rola) Szeretnek ujra olvasni, es jol erezni magam a baratnoimmel. De nekem neha az egyedulletre is szuksegem van. De koliban ezt nehez megoldani. Maganyos vagyok, bar sokan vesznek korul. Mindenkivel szemben kedves es segitokesz vagyok, de ugy erzem, hogy szetosztogattam a pozitiv energiamat. A "legjobb baratnom" megvaltozott. Mar nem a legjobb baratnom. Egyedul neki mondtam el, hogy Depresszios vagyok es mutattam meg, hogy karcogatom magam. De o azt mondta, hogy: dehogy vagyok es ne csinaljak tobbet ilyen hulyeseget. Nem probalt segiteni. Ennek az egesznek nem igazan tudom pontosan megmondani, hogy mi az oka, mert a sok kicsi gyult ossze. Volt ebben pasi, baratno, tanulasi, csaladi, testkepi es meg par ok is. Most elhataroztam magam, hogy megvaltozok. Levagattam a hajam (nagyon hosszu volt) rovidre, s egy kicsit festettem is rajta. Vasarolni nem tudok, mivel nem tellik ra, de azert probalom frissiteni a ruhataram. Azokra a baratnoimre figyelek, akik szintugy torodnek velem. Szuksegem van a szeretetre. Es nagyon nagyon igyekszem, hogy figyelni tudjak a tanulasra. De meg igy is nehezen megy. Ma veszekedtem anyukammal, es vegigkarcoltam a combom. Tudom, hogy nem megy egyrol a kettore a valtozas, de remenykedem. Mit tudok meg tenni? Hogy es mit csinaljak? Mit csinaljak, hogy eszre vegyenek? Ertelmes valaszokat legyszi. Koszi.



Ui.:Bocsanat az ekezetekert, csak telefonrol vagyok.



2015. ápr. 5. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

tudom hogy nem sokat tudok segiteni de azert igyekszem :)

ha nepszerubb szeretnel lenni a koliban/suliban akkor viccelodj sokat ,ne foglalkozz a bunkokkal akik rosszat akarnak... foglalkozz sokat magaddal, ismerd meg magad alakuljon ki a személyiséged és akkor leszel igazán lenyügözö :) ha egyedül érzed magad a koliba akkor mindig keress magadnak valakiket akikkel lóghatsz és kedvesek veled.. ha pedig szeretnèl egyedül lenni akkor vonulj el valahova(tapasztalat hogy a tusoló általába üres,ott tudsz merengeni a saját kis gondolatvilágodba)

Jobb lesz majd :)

2015. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Hat nepszerubb max a fiuk koreben szeretnek lenni. Nem azzal van a baj, hogy nincs kihez csapodni, hanem, hogy nincs mellettem egy allando szemely.

2015. ápr. 5. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pasit aki melletted van ^^
2015. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon orulnek, ha lenne egy baratom...De gozom sincs, hogy hogyan ismerkedjek veluk, es hogy hol. A kulso nem tulsagosan akadaly, mert nem mondom, hogy csunya vagyok. Csak a magabiztossag hianyzik ;)
2015. ápr. 6. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!