Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek van valami bajom...

Szerintetek van valami bajom fejben?

Figyelt kérdés

Gyakran fordított pszichológiában beszélek, Hülyét csinálok magamból hogy a többieknek jókedve legyen , nevessen de elértem azt hogy már hülyének néznek csak a hülye oldalam látják és a tanárok is hülyének néznek.

Az év eleje óta csinálom ezt de én változni akarok komolyodni. Van rá esély hogy más véleménnyel legyenek rólam? Illetve vannak nálam gondok fejben?

Véleményem szerint én elég intelligens, leleményes egy ember vagyok de mások csak a hülye oldalam látják. Szó szerint ha rám néznek akkor már röhögnek. Ez jó hogy sikerült jókedvre deríteni valakit de szeretném ha a komolyabb oldalam látnák. Szóval?


2015. ápr. 8. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Jártam már én is így. :D Szerintem ezek után ez már nem segít, csak ha környezeted változik (új emberek).
2015. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a nem hülye oldaladat, de megkomolyodni valószínűleg már nem fogsz. Én gyerek korom óta súlyos szarkazmusban szenvedek, viszont sehogy se tudok megváltozni gyanítom, hogy már te sem fogsz :P
2015. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem :D a szarkazmust is nagyon szeretem nem birok leszokni róla az istenért se

De ugye nem fogok egyedül meghalni 9 macskával?

2015. ápr. 8. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétlem. Még engem is van, aki elvisel. :D
2015. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm sorstársak :D
2015. ápr. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!