Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire vagy nyitott?

Mennyire vagy nyitott?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
nagyon :) mindenkit úgy kezelek mintha a barátom lenne :). ezt sokan hülyeségnek tartják :) de én ilyen vagyok :)
2010. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
A másik ember személyiségétől függ. Vannak akikkel nyitott vagyok, de akadnak olyanok is akik soha nem férkőzhetnek a közelembe.
2010. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

hát én annyira nem xd csk közeli és jo ismikkel xd vagy oylan idegenekkel akik olyan hulyék mint én és szimpik is XDde ez kevés xd

idegenekkel szex terén? nagyon xD nem azt jlenti hogy el is jutok odáig xdXDXD csk dumálok róla mint aki szűz lenne xD

2010. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
mint a wc ajtó. használat közben.
2010. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyre kevésbé bízom az emberekben ami egészséges hisz ahogy egyre több tapasztalatom van az életben egyre többet kell csalódnom bennük.Kevés embert engedek közel magamhoz.Egyébként emberközpontú vagyok és barátságos.Akit szeretek azzal közvetlen is, bár senki sem tud rólam mindent a páromon kívül.
2010. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ember függő... Pl. a saját apám előtt nem vagyok nyitott, de egy barátnőm előtt meg mint a teraszajtó. 3 barát van aki előtt nyitott vagyok, és a család nagy része előtt is valamennyire. De totál tárva nyitva senki előtt sem vagyok..
2010. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Könnyen megnyílok az embereknek, és bármilyen témára nyitott vagyok az alkalmas emberekkel.
2010. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
egyáltalán nem vagyok az :(
2010. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Zárkózott vagyok.
2010. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
hát én ilyen csodabogár vagyok mert az új ismerősökkel akiket mostanában megismerek azoknak egy kicsit túlságosan nyitott vagyok és egészen másmilyennek ismernek mint a régi ismerősök akikkel soha nem voltam olyan igazán jóban.. előttük nem tudok viselkedni nem tudok megszólalni hülyén érzem magam..
2010. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!