Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvetemült diliseket hol...

Elvetemült diliseket hol találok? (lent)

Figyelt kérdés
Á, nem, lent se. De most komolyan, hol vannak azok az őrültek, akiknek tökmindegy az egész jövő, és pörögnek ezerrel? Mert néha jó lenne egy ilyen haver, akivel lehet a határokat feszegetni, mert unom magamat egyedül. Nem azokra gondoltam, akik minden este partyarcok, hanem akik kint az életben ilyenek. Nem mástól várom a megváltást, hanem együttes erőinktől : D Na, itt vagy?
2010. febr. 19. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bolondok házában
2010. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
lehet engem keresel:DxD beteg faszvagyok de néha belölem is tul sok:D
2010. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Belőlem is mindig túl sok :D
2010. febr. 19. 19:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen itt vagyok :DD
2010. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én mjuk depis vok de attól még szeretek extrémkedni.. :) falon futás falra futás átfordulás ilyennek vannak az étlapon. :)



rEnEgAdE'

2010. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
:D nem tom annak számítok-e, de imádom az embereket hülyeségekkel megbotránkoztatni, bámulni a fejüket, meg ilyenek (persze csak ha olyan hangulatom van, de akkor nagyon!!!) Pl. ma a mozgólépcsőt ülve használtam, ami sztem töknormális, de ne tudd meg milyen reakciókat váltottam ki ezzel az emberekből:D
2010. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem idáig mindenkivel együtt, aki írt, alapíthatnánk egy klubot :D Igen, még az elsővel is! Amúgy nekem is vannak néha sötét szobába való gondolataim, de mondjuk társaságban szerencsére elfelejtem őket.
2010. febr. 19. 19:51
 8/15 anonim ***** válasza:
jaja:D mongyukémmeg mindig kimondomamit gondolok:D mai matekon 3 1est és 1 intőtkaptam...xDD
2010. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok :D
2010. febr. 19. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Hülyevagyok, baromvagyok egyebek. De nem szoktam vele dicsekedni.. csak nem unom az életem. Néha én is elgondolkodom miért csinálok ekkora baromságokat. Ma kaptam egy igazgatóit, csak mert infó órán kajáltam utána ittam egy soproni sört és rágyujtottam. Leráncigált a tanár az igazgatóhoz(persze közbe löktem neki a hülye dumám plusz pofán röhögtem) Aztán visszapofáztam az igazgatónak..beszélgettünk és mikor le barmozott fogtam magam és hazajöttem. Vannak ilyen hülye napjaim. Nem is kevés. De hát nem vagyok egy tömeg gyerek aki fosik a tanároktól.
2010. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!