Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem értem, mit tegyek?

Nem értem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

8.-as vagyok, és falun élek. "Sajnos" 5.-es koromban átirattak városi iskolába, teljesen új társaság, minden új és más. Idéző jeleztem, mivel abból a szempontból jó volt, hogy rendesen megtanultam az anyagot, de ugye a barátok. Akikkel együtt jártam 4.ig, óvodás koromtól ismertem őket, velük nőttem fel. Kezdetben, 5.-ben rossz volt, nem illeszkedtem be teljesen. 6.-ban már megtörtént, és a régi barátaimmal máshogy viselkedtem. Lenéztem őket, teljesen megváltoztam... Aztán jött a 7., ott ilyen kettős helyzetben voltam;régi barátaimmal is voltam, és az ottaniakkal is.

És mostanában rájötte mi is a helyzet. Nagyon rossz a társaság ahol vagyok, írtóan hiányzik a régi hely, és úgy érzem elrontottam ezt a 4 évet. Tudjátok más falusi társasággal mint városban. Fiú vagyok, és ugye a lányok, hát nagyon jó fejek voltak ott, szünetekben velük voltunk, most is szoktam találkozni velük, nagyon jóban vagyok, de itt...ahova járok, ne mis beszélgetnek szinte, szünetekbe látnátok az osztályt, nincs összetartás, nincs társaság. Szoktam bemenni régi iskolámba, hát nagyon jó velük.

Szóval most az a helyzet, hogy ahova most járok, nem is tudják milyen az én valódi énem, nem ismernek.. Pedig most elég rossz nekem, de sajnos ezt így nem tudom leírni.

Márcsak évvégéig kell kibírnom.


2010. febr. 19. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszélgess a városiakkal, hanem a falusi barátaiddal legyél. Hidd el, ez a legjobb!
2010. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi már csak ezt a három és fél hónapot kell kibírnod, úgy ahogy.:D
2010. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy idióta vagy aki mindenkivel barátkozik.
2010. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

igen falusiakkal az itteniekkel jobb

de utolsó válaszolót nem értem...

Ha meg nem barátkozok a városiakkal, akkor valószínűleg kiközösítenek, ami nem túl jó

2010. febr. 19. 23:05
 5/7 A kérdező kommentje:
de leginkább a lányok...nagy elhatároltság van a fiúk és lányok között sajnos, nicns összetartás. A régiben mindig együtt voltunk velük, de itt áhh...
2010. márc. 4. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
suliba amikor mesz akokr. probalj szia mizu tobbet ne aztan meg vege az evnek nem soka kibirod azt zuzol mashova..suli utan meg probalj azokkal lenni akiket birsz ennyi...nem tudom mitcsinalj en regleleptem mas orszag szuleimmel..XD
2010. márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a választ mindenkinek:)
2010. márc. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!