Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok ilyen sokat?

Miért sírok ilyen sokat?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

1-2 éve folyamatosan, a legeslegapróbb dolgokon képes vagyok elsírni magam.

Pl. ha eszembe jut a barátom, régi emlékek, a betegségem vagy ha a szüleim mondanak valani rosszat.


Napi szinten ez van. Ilyenkor nagyon fáj a fejem, szúr és lüktet és furcsán látok.

1-2 órán keresztül sírok.


Mi lehet velem a baj? :'(

Valaki mondjon valami okosat vagy valami tanácsot!


Köszönöm szépen!



2015. ápr. 13. 17:55
 1/5 anonim válasza:
örülj neki te tudsz sírni én nem szinte szét robbanok a stresztől és sehogy nem tudom kiadni magamból jó lenne ha tudnék sírni
2015. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nincs esetleg szükséged némi hallgatóságra? Privátban írhatsz ;) 18/f
2015. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Túl érzékeny vagy. Először is pihend ki magad majd egy reggelen menj ki a kertben sportolni vagy bent a házban is lehet. Próbálj meg nem gondolni azokra a dolgokra amitől sírsz. Vagy lógj barátaiddal és minden elfelejtődik lassacskán.
2015. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én keveset beszélek ezért elmentem logpédiára és ott kérdéseknél elsírtam magam. (Volt e valami nagyobb esemény ami megviselt?[Pedig már régen volt], Milyen beszéd hibám lehet?[beszédben akadozás{nem dadogás, vagy ismétlés, dehogy}, ezen azért sírtam, mert MÁS VAGYOK mint a többiek, BAJ van velem, de nincs is]) Én is nagyon érzékeny vagyok, mindig. Nem vagyok hozzá szokva a rossz emlékekhez pl.: anyám apám szakítása, anyám elmebeteg (Jézus a férje Anyámnak, mi Jézus gyerekei, Apám az ördög, Lucifer, de persze annyira nem súlyos csak elsőre hangzik így, nem tud logikusan gondolkodni, eleinte hívő voltam, de már Isten ments, hogy vagyok, illetve ne ments mert nem létezel). Nem vagyok hozzászokva, hogy leszidjanak, hogyha ideges vagyok még idegesebb leszek,akkor már vörösödik a fejem, elkezd fájni a fülem, fejem, még idegesebb leszek,hogy idióta hormonok nem kellenek ide könnyek, de persze jön a sírás, csak könnyet látok a szememben... Néha azt gondolom, hogy én is elmebeteg vagyok. De nem vagyok!!!! Most amúgy nem sírtam el magam csak írtam, és írtam szerencsére. A lényeg, hogy örülj, hogy érzékeny ember vagy! Ezt mondta a logopédus is nekem. Már phichológus lett belőle. Segít, hogy beszédesebb legyek... De mások olyan értelmetlen dolgokon tudnak beszélgetni. Na mindegy jól esett kifejteni az érzéseimet. Ne aggódj, ettől még normális vagy, kamaszkor is benne lehet, bár a logopédus azt mondta, hogy felnőtt nő is sírta el magát nála, de nagyon kedves. Amúgy jó életem van jó barátaim, családom. Apámnak van egy barátnője gyerekekkel 2 éve és nagyon kedves, jófej, mint mindenki (ha nem nézem, hogy Anyám bolond) a családomban. Anyám még a saját anyját is gonosznak nevezi, bukott angyalnak, aki csak néhe jó, meg mindenkit, akivel valaha viszonya (még azoknak egy része is csak kitalált viszony) volt, nővéreit is, pedig tök JÓFEJEEEEK mind! A lényeg, hogy neked azért biztos jobb életed van mint nekem. :)
2015. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó: 14/L
2015. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!