Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha csúnya vagyok?

Mit tegyek ha csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy két természetes adottság ami szerintem nagyon elrondítja az arcom és most a tini korban szinte nem tudom elfogadni bárhogy is próbálom... önbizalmam a béka feneke alatt van félek hogy 9 macskával fogok meghalni. mit tegyek hogy én is nagy nőcsábász leszek mint a többi korombeli társam?
2015. ápr. 13. 18:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Barátkozni nagyon nehezen tudok lány barátom szinte nincs is csak az évfolyamtársaim konkrétan az iskolán kívül nincs barátom csak mindig az osztálytársak azt ennyi.. ráadásul én úgy veszem észre hogy vigyorral néznek a szemembe mintha olyan csúnya lennék
2015. ápr. 13. 18:40
 2/4 anonim ***** válasza:

és mivan, ha azt mondom, neked, hogy tudok pár olyan, nem is egy emberről, aki tényleg csúnya, és van önbizalma, beszél emberek előtt, van csaja..


ez nem ettől függ, ha ezt meg lehet cáfolni akkor szerintem nem ettől függ, valahol máshol kéne keresni az okokat

2015. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor hol?
2015. ápr. 13. 21:11
 4/4 anonim válasza:

Legyen önbizalmad. És akkor menni fog. Ne akarj mindent egyszerre. Csak lépésről lépésre. Próbálj elhíni randira egy lányt. Ha elmegy veled, akkor ez már jó jel.

Legfontosabb hagyd beszélni a hölgyet... :DDD

2015. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!